Home News Z wielkim żalem żegnamy doktora Józefa Adamowskiego!
Z wielkim żalem żegnamy doktora Józefa Adamowskiego!
0

Z wielkim żalem żegnamy doktora Józefa Adamowskiego!

0
0

Ogromnie zasmuceni informujemy, że 9 marca po ciężkiej chorobie zmarł Józef Adamowski. Przez wiele lat pracował w Zakładzie Technologii i Zarządzania w Budownictwie. Jeden z moich ulubionych wykładowców z czasów studiów, imponujący ogromną wiedzą, otwarty umysł podążający za wszelkimi nowinkami, nieustannie aktywny, zdolny do chłonięcia nowych idei, pomysłów, technologii. A przy tym prawdziwy przyjaciel studentów, z którymi tę wyjątkową więź utrzymywał przez wiele lat, interesując się co robią dzisiaj, jak żyją, czym się interesują i dokąd podążają.

Z Builderem związany 25 lat! Autor wielu tzw „mocnych” artykułów naukowych i technicznych oraz Członek Rady Programowej miesięcznika.

Bardzo oddany swojej pracy oraz pasji jaką było budownictwo, Politechnice Wrocławskiej, współpracy z Builderem, wszechstronnym zainteresowaniom, którymi zachwycał i wywoływał w nas szczery podziw, dlatego informujemy wszystkich przyjaciół, znajomych, studentów i pracowników uczelni, którzy mieli z nim bliski kontakt, że msza święta i uroczystości pogrzebowe odbędą się 12 marca o godzinie 14.00 na Cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej 90. we Wrocławiu

Pani Karolinie Pustelnik – córce i rodzinie składamy wyrazy głębokiego żalu i szczerego współczucia, łącząc się w smutku i modlitwie! Najszczersze kondolencje składam w imieniu swoim oraz koleżanek i kolegów z Redakcji, Wydawnictwa, Rady Naukowej, Programowej, Recenzentów Buildera oraz szerokiego grona profesorskiego z całej Polski.

Danuta Burzyńska

Redaktor Naczelna Buildera

open