Home News SMAY wdraża nowe logo i identyfikację wizualną i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki
SMAY wdraża nowe logo i identyfikację wizualną i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki
0

SMAY wdraża nowe logo i identyfikację wizualną i zapowiada termin otwarcia nowej fabryki

0
0

Z początkiem marca firma SMAY wprowadziła zupełnie nowe logo oraz identyfikację wizualną. Zmiana powiązana jest z otwarciem nowej siedziby i zakładu produkcyjnego w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej w Podłężu pod Krakowem, która zaplanowana została na maj 2022 r.

W ostatnich latach nasz rozwój jest wprost wykładniczy i aby utrzymać takie tempo wzrostu, potrzebowaliśmy nowego i znacznie większego miejsca. Jako firma oraz ludzie, którzy na co dzień zarządzają i tworzą rozwiązania dla naszych klientów, wierzymy, że tylko odważni i godni zaufania, ale także prowadzący etyczne i ekologiczne działania mogą być dla Was pewnymi partnerami w biznesie. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam dobitnie, że szybka adaptacja do zmian i niekończąca się ewolucja firmy są nieuniknione.- mówi Marzena Maj, członek zarządu firmy.

Nasza wizja przedsiębiorstwa przyszłości opiera się na wiedzy eksperckiej z zakresu wentylacji, zamiłowaniu do architektury i technologii, ale także na dbałości o komfort i – przede wszystkim – o bezpieczeństwo ludzi w budynkach.dodaje Marzena Maj

Nowe logo i identyfikację zaprojektował Oskar Podolski, wraz z 247®STUDIO z Gdyni.

Przyjęty wizerunek jest oszczędny, a zarazem bardzo wyrazisty, odpowiadający potrzebom budowania marki z branży nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych, technologii i budownictwa.

Misja firmy jest dbanie o bezpieczeństwo ludzi w budynkach dzięki nowoczesnym systemom wentylacyjnym – takim, o których mogliśmy marzyć na przyszłość, a które możemy mieć już dzisiaj.

Firma SMAY działa w obszarze nowych technologii i budownictwa, architektury i funkcjonalności budynków. Jesteśmy obecni na 25 rynkach. Z jej usług i produktów skorzystało kilkadziesiąt tysięcy klientów na całym świecie, a urządzenia zostały zainstalowane w najnowocześniejszych obiektach. Firma posiada patenty i międzynarodowe certyfikaty oraz szerokie portfolio produktów. Dział wsparcia projektowego udziela porad z zakresu dostosowania systemów SMAY do wszelkiego rodzaju obiektów i stosowania dobrych praktyk oraz pewnych rozwiązań.

Nowa siedziba SMAY to nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 18 500 m2, wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym oraz 4 kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 4 500 m2 oraz budynek socjalny o pow. 1 850 m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wyniesie ponad 21, 4 tys. m2.

Nowy zakład produkcyjny firmy będzie wykorzystywał najnowsze rozwiązania technologiczne, zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Obiekt zostanie wyposażony między innymi w: nowoczesne centra obróbki połączone z automatycznymi magazynami surowców, magazyn wysokiego składowania z punktami kompletowania wydań zewnętrznych i wewnętrznych, innowacyjne oprogramowanie do zarządzania procesami produkcyjnymi oraz logistycznymi, nowoczesne rozwiązania w zakresie usuwania pyłów powstałych w procesie obróbki materiałów pylnych (czysta hala), a także systemy, które zautomatyzują procesy wykrawania i gięcia blach.

W nowej siedzibie zaimplementowane zostaną również nowoczesne rozwiązania Techniczne wspierające komfort i zdrowie pracowników, a także gości. Odpowiednią jakość powietrza zapewni nowoczesna wentylacja, w tym iFlow, czyli ekologiczny system wentylacji dostosowujący się do zmiennych potrzeb użytkowników i zajętości pomieszczeń, a także fotowoltaika i inne energooszczędne rozwiązania, które wspierają niską emisję budynku.

open