Home Materiały i Technologie BLUEBEAM REVU – WYŻSZY POZIOM PRACY ZESPOŁOWEJ
BLUEBEAM REVU – WYŻSZY POZIOM PRACY ZESPOŁOWEJ
0

BLUEBEAM REVU – WYŻSZY POZIOM PRACY ZESPOŁOWEJ

0
0

Bluebeam Revu to inteligentne oprogramowanie do zarządzania plikami PDF w czasie rzeczywistym. Aplikacja usprawnia pracę każdego zespołu zaangażowanego w proces budowlany. Podnosi kontrolę jakości projektu na znacznie wyższy poziom. Jest przy tym intuicyjna i łatwa do opanowania.

Praca na projektach przekazanych w formacie PDF przy wykorzystaniu programu Bluebeam może być bardzo efektywna i prosta, ponieważ pliki PDF mogą być w nim mierzone, skalowane oraz kalibrowane, co eliminuje potrzebę wykorzystywania potężnych plików DWG, a także dedykowanych im programów CAD. W rezultacie pliki PDF zawierają więcej informacji, są dokładniejsze oraz bardziej czytelne, zarówno w terenie, jak i w urzędzie czy w biurze projektowym. W czym jeszcze może pomóc Bluebeam Revu?

Tworzenie zestawień i ofert

Program pomaga w stworzeniu precyzyjnych zestawień oraz ofert. Intuicyjne narzędzia pomiarowe zwiększają szybkość, a także dokładność wykonywanych przedmiarów, dzięki czemu tworzone oferty i zestawienia są bardziej precyzyjne.

Kontrola nad dokumentacją

Co więcej, pomaga zachować kontrolę nad dokumentacją. Inteligentne adnotacje, hiperłącza i narzędzia automatyzacji zapewniają przejrzystość oraz uporządkowanie w procesach RFI, składanej dokumentacji czy listach zadań. A możliwość automatycznej zamiany całej partii dokumentacji PDF na nową wersję minimalizuje ryzyko pracy na nieaktualnej rewizji.

Praca w czasie rzeczywistym

Umożliwia także pracę na plikach PDF w czasie rzeczywistym. Revu udostępnia scentralizowane miejsce, w którym można tworzyć, opisywać i udostępniać dokumenty. Dzięki temu projekty zawsze będą aktualne, a zespoły idealnie zgrane w każdym momencie.

Zarządzanie projektami w chmurze

Na tym nie koniec, gdyż program umożliwia zarządzanie projektami w chmurze. Bluebeam Revu pozwala na przechowywanie i zarządzanie całymi projektami w chmurze za pośrednictwem funkcji Studio® Projects. Dzięki temu można zapraszać współpracowników do edycji plików z dowolnego miejsca.

Szybkość i dokładność pracy

Kolejną zaletą jest fakt, że zwiększa szybkość i dokładność planowania oraz wykonywania projektów. Program umożliwia bowiem automatycznie śledzenie zmian w Liście Adnotacji i komunikację wszelkich zmian w czasie rzeczywistym. Dzięki czemu zaplanowanie procesu projektowanego oraz kontrola jego wykonania jest łatwa, szybka, a także dokładna.

Zwiększa wydajność pracy zespołu

Warto zwrócić uwagę także na fakt, że program zwiększa wydajność pracy zespołowej. Funkcja Studio w aplikacji Bluebeam® Revu® pozwala łatwo zaprosić do współpracy w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie, umożliwiając szybsze zakończenie projektów. Zespół projektowy może jednocześnie dodawać uwagi i automatycznie śledzić wszystkie zmiany. Natomiast system nadawania uprawnień pozwala zarządzać przepływem informacji tak, aby każdy użytkownik miał dostęp do odpowiednich danych.


Zdjęcia arch. WSC Witold Szymanik i S-ka

open