Home Architecture Design Format współczesnych biur. Funkcjonalność i design
Format współczesnych biur. Funkcjonalność i design
0

Format współczesnych biur. Funkcjonalność i design

0
0

Współczesne biura to przed wszystkim nietuzinkowa, elastyczna przestrzeń dostosowująca się do pracowników i ich potrzeb. Zabudowy meblowe to nie tylko część wystroju wnętrza, ale przede wszystkim element mający na celu zagwarantowanie funkcjonalnego użytkowania biura. W WeReact tworzymy rozwiązania meblowe, które powstają z myślą o ergonomii pomieszczenia, wygodzie użytkowników oraz nowoczesnej formie.

Specjalizujemy się w produkcji zabudów meblowych, aneksów kuchennych, lad recepcyjnych, szaf, garderób, siedzisk i wszystkich elementów meblowych, służących do wykończenia przestrzeni biurowej. Tworzymy meble z drewna, pokryte melaminą, fornirem, lakierowane, a także okładziny ścienne i sufitowe. Nasze realizacje to połączenie tradycyjnych surowców ze stalą, aluminium, kamieniem i z powierzchniami typu solid surface. Wyposażamy nowoczesne powierzchnie biurowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Funkcjonalność przestrzeni biurowej

Zabudowa meblowa warunkuje funkcjonalność pomieszczenia oraz wpływa na jego wizualne postrzeganie. To dzięki niej jesteśmy w stanie wydobyć piękno i potencjał aranżacji. W zależności od wielkości pomieszczenia czy preferowanej stylistyki, można uzyskać wiele ciekawych układów nadających wnętrzu określony charakter. Właściwie zaprojektowane meble pozwalają w maksymalnym stopniu wykorzystać dostępną przestrzeń i znaleźć na wszystkie elementy odpowiednie miejsce. Przemyślane systemy organizacji w przestrzeni pracowniczej, takie jak lockersy, to meble zaprojektowane z myślą o wielofunkcyjności wnętrza.

Dobry design

Równie ważne jak funkcjonalność jest wrażenie estetyczne. Dlatego w naszej ofercie posiadamy okładziny ścienne oraz sufitowe. Te największe i dominujące płaszczyzny w każdym wnętrzu zasługują na szczególną uwagę. Użycie farby jest oczywiście najprostszym sposobem na wykończenie ściany, ale zastosowanie paneli czy okładzin ściennych daje o wiele więcej możliwości. W naszej ofercie znajdują się okładziny z forniru, lakierowanego Mdfu oraz płyty meblowej.

Współpraca z najlepszymi

Na naszym koncie mamy realizacje w wielu prestiżowych biurowcach w Polsce, a jednym z nich jest nowoczesny kompleks .KTW w Katowicach, projektu Medusa Group, zrealizowany przez spółkę TDJ. Każda następna realizacja to dla nas kolejny poziom w rozwoju działalności oraz możliwość współtworzenia nietuzinkowych i funkcjonalnych biur. To również tworzenie przestrzeni biurowej w towarzystwie najlepszych specjalistów z branży. Z dumą prezentujemy również naszą realizację w biurowcu Wola Center, mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Przyokopowej 33. Efekt współpracy prezentujemy na zamieszczonym zdjęciu.


Fot. arch. WeReact

open