Home Materiały&Technologie CZYSTA MOC NA TWOJEJ BUDOWIE!
CZYSTA MOC NA TWOJEJ BUDOWIE!
0

CZYSTA MOC NA TWOJEJ BUDOWIE!

0
0

Branża budowlana jest pełna wyzwań. Działanie w warunkach, które ciągle się zmieniają, wynikająca z tego niepewność – to zagadnienia nieobce właścicielom firm. Jednego za to możesz być absolutnie pewien. Czego? Tego, że jeśli postawisz na rozwiązania oraz technologię czyszczenia Kärcher, Twoje place budowy będą idealnie czyste i – co za tym idzie – bezpieczne dla Twoich pracowników.

Jak wiadomo, czystość przekłada się na bezawaryjność sprzętu budowlanego. Zadbany dłużej posłuży i nie będzie wymagał częstych napraw oraz serwisowania. Od kwietnia do końca czerwca 2022 niemiecki producent oferuje budowlańcom w ramach promocji Czysta moc swoje najlepsze urządzenia w atrakcyjnych zestawach z akcesoriami, które zwiększają zakres zastosowań tych maszyn. W ofercie znalazły się prawdziwe evergreeny, takie jak urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody – HDS i bez niego – HD. Rewelacyjne odkurzacze na budowę, czyli znane oraz cenione przez klientów branżowych NT TACT. Porządek i czystość to także wizerunek firmy. A o ten teraz, w tak niepewnych czasach, trzeba dbać w sposób szczególny. Zobacz, co mamy dla Ciebie tej wiosny!

Wszystko zgodnie z planem!

Na budowie mamy do czynienia z wieloma zabrudzeniami na różnych jej etapach. Inne doskwierają nam podczas prac budowlanych, inne podczas wykańczania wnętrz budynków. To jednak nie oznacza, że na placu budowy nie może być idealnie czysto. Może. I będzie. Czystość pomogą zapewnić niezawodne, sprawdzone w najtrudniejszych warunkach urządzenia czyszczące niemieckiej marki Kärcher. Podczas prac budowlanych nieodzowne będą urządzenia wysokociśnieniowe z lub bez podgrzewania wody (HD lub HDS). Na etapie późniejszych prac wykończeniowych, gdy pracujemy elektronarzędziami, a naszym głównym wrogiem jest pył – odkurzacze uniwersalne NT z opatentowanym przez Kärcher systemem czyszczenia filtra TACT, który czyni z nich prawdziwych pogromców pyłu. Zapewnienie czystości jest szalenie istotne, ponieważ to konieczne, by prace budowlane mogły sprawnie i szybko przebiegać po sobie według harmonogramu.

HDS – czyli gorąca woda w walce z brudem

Energia cieplna gra kluczową rolę w przyspieszeniu i polepszeniu efektywności procesu czyszczenia. Poza mechanicznym działaniem wody, detergentami oraz czasem działania to właśnie temperatura jest jednym z czterech współzależnych wskaźników decydujących o efektach procesu czyszczenia zgodnie z kołem Sinnera (model opracowany przez dr. Sinnera do opisania procesu czyszczenia). Wiemy z życia, że ciepła lub gorąca woda jest istotna na przykład przy próbie zmycia oleju albo tłuszczu z naszych rąk. Mycie ich zimną wodą – nawet z dodatkiem mydła – jest mało skuteczne. Dobry efekt można uzyskać dopiero po użyciu ciepłej wody.

Prawidłowość ta odnosi się również do profesjonalnych prac czyszczących. Zastosowanie wysokiej temperatury zapewnia usunięcie brudu: przyrost temperatury o każde 10°C przyspiesza procesy chemiczne i skraca o połowę czas reakcji. Zastosowanie gorącej wody może skrócić całkowity czas czyszczenia nawet o 40%. Prowadzi to do optymalizacji kosztów. Kolejnym ważnym czynnikiem w przypadku stosowania urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody jest szybsze schnięcie czyszczonej powierzchni. Powierzchnie, które są czyszczone gorącą wodą, pozostają lekko podgrzane, co przyspiesza proces schnięcia.

W ofercie Czysta moc znalazło się doskonałe urządzenie tego typu, nasz bestseller, jakim jest HDS 10/204 M. To świetna maszyna. Może pracować w trybie oszczędnym – ecoefficiency. To genialne rozwiązanie pozwala przy podgrzewaniu wody do temperatury 60 stopni oszczędzić aż 20% paliwa bez uszczerbku na efektach czyszczenia! Jest to więc, nomen omen, czysta oszczędność. Urządzenie łączy skuteczność działania w każdych, nawet ekstremalnie trudnych, warunkach ze świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Wyposażone jest także w system tłumienia drgań SDS. On z kolei redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. W standardzie ma pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Tak, nie przesadzamy, nawet wielogodzinna praca urządzeniem nie jest w ogóle męcząca! Na koniec, ale nie mniej ważne – duże pokrętło obsługowe przeznaczone do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru pomiędzy wodą zimną a podgrzaną oraz regulacji temperatury wody. W ofercie dostępne wraz z dyszą rotacyjną i środkiem do mycia wysokociśnieniowego RM 806, lancą do piany oraz preparatem ochronnym RM 110.

HD – czyli moc ciśnienia wody

Z urządzeń bez podgrzewania wody w ofercie Czysta moc polecamy budowlańcom HD 6/164 M Plus. To niezawodny sprzęt. Wysokiej jakości mosiężna głowica cylindrów oraz mocny, 4biegunowy, wolnoobrotowy silnik elektryczny sprawiają, że niestraszny jej żaden brud. Wszystkie wymienione cechy powodują, że jest to maszyna naprawdę „nie do zdarcia”. Posłuży długie lata nawet przy mocnej eksploatacji. Jest to urządzenie przeznaczone zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie, co sprawia, że jest niezwykle mobilne. Jaka to zaleta na budowie, nie trzeba nikogo przekonywać. W ofercie wraz z lancą do piany oraz środkiem do mycia wysokociśnieniowego RM 806.

Odkurzacz to podstawa!

W trudnych warunkach pracy w budownictwie, zwłaszcza w pracach wykończeniowych wewnątrz budynków, ochronę przed wdychaniem różnego rodzaju pyłów niebezpiecznych zapewni także odpowiedni odkurzacz.

Odpowiedni, czyli jaki? Odpowiedzią na liczne wyzwania budownictwa jest nowa, ulepszona klasa odkurzaczy NT TACT. System TACT to znana już szeroko na rynku, opatentowana przez Kärcher technologia automatycznego oczyszczania filtra, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie absorbować duże ilości drobnego pyłu bez zmniejszania siły ssącej. Jak to działa? W stałych odstępach czasu filtr jest automatycznie przedmuchiwany silnym strumieniem powietrza zwrotnego. Dzięki temu zachowuje swoje właściwości, a użytkownik urządzenia nie wdycha szkodliwych pyłów.

Obecnie na rynku pojawiła się nowa klasa odkurzaczy wyposażonych w ulepszony system TACT. Teraz działa on jeszcze ciszej i bardziej efektywnie. A jeśli chodzi o sprzęt oraz akcesoria, zrobiliśmy wszystko w celu zapewnienia, by praca była szybsza, łatwiejsza i wygodniejsza. Innowacyjne elementy są zintegrowane z turbiną oraz systemem filtrowania. Nasze przełomowe filtry z wkładem PTFE chronią zdrowie milionów użytkownicy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. W promocji Czysta moc znajdziemy przedstawiciela tej nowej klasy NT TACT. Jest nim NT 30/1 Tact L. Dostępny z zestawem pięciu worków.

Zadbaj o czystość na budowie z nami. Jesteś ekspertem w swoim fachu. My jesteśmy ekspertami od czyszczenia. Możesz nam zaufać. Więcej informacji o promocji znajdziesz na stronie: www.karcher.pl oraz na https://www.kaercher.com/pl/promocje/czysta-moc.html

open