Home Materiały&Technologie REKOMENDOWANE PRODUKTY DO DRZWI PANELOWYCH
REKOMENDOWANE PRODUKTY DO DRZWI PANELOWYCH
0

REKOMENDOWANE PRODUKTY DO DRZWI PANELOWYCH

0
0

Aluminiowe drzwi panelowe stanowią doskonałą wizytówkę domu. Dlatego warto stosować sprawdzone i jakościowe komponenty do ich produkcji. Dobre markowe produkty oraz kontrola procesu są gwarancją niezawodności i trwałości na lata.

W produkcji drzwi panelowych wykorzystuje się wiele materiałów klejąco-uszczelniających, dlatego warto zadbać o to, by ich dobór był przemyślany. Proventuss oferuje szeroką gamę klejów, uszczelniaczy i taśm, a także akcesoriów, które zapewniają znakomitą adhezję oraz wzajemną kompatybilność produktów. Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem produktów dedykowanych do produkcji drzwi panelowych, dzięki którym zwiększysz Twoją efektywność, skrócisz czas produkcji oraz uprościsz logistykę.

TRWAŁE I SKUTECZNE KLEJENIE SZPROSÓW

Szprosy nadają oknom charakteru elegancji i czynią je bardziej reprezentacyjnymi. Najlepiej prezentują się w tradycyjnym budownictwie dworkowym, czy w domach w stylu typowo wiejskim. Często budynki objęte ochroną konserwatorską mają odgórnie narzucone posiadanie szprosów w oknach.

Szprosy to elementy dekoracyjne okna. Obecnie na szybę nakleja się listwę ozdobną, co daje taki sam efekt, jak tradycyjna konstrukcja szprosów, ale jest o wiele tańsze w produkcji.

open