Home Architecture Design VESSTIGE SHOWROOM
VESSTIGE SHOWROOM
0

VESSTIGE SHOWROOM

0
0

Firma Vesstige, dostawca luksusowych oklein ściennych i wykładzin do wnętrz komercyjnych, otworzyła w tym roku showroom w Krakowie.

Budynek, który znajduje się w sercu zabytkowej części Krakowa ma wspaniałą historię. Pod koniec XVIII wieku miał tu swoją siedzibę pierwszy Ratusz, następnie mieścił się tu sławny dom „Pod Czarnym Orłem” to w nim spędził swoją ostatnią noc w Polsce Fryderyk Chopin.

Bogata historia miejsca musiała mieć swoje odzwierciedlenie w aranżacji powierzchni. Ambitnym i wymagającym zadaniem stworzenia ciekawej i nowoczesnej przestrzeni, która uwzględnia i szanuje dotychczasową historię miejsca zajęła się renomowana krakowska pracownia Iliard. Dwupoziomowa przestrzeń pokazowa marki Vesstige powstała jako miejsce inspiracji dla architektów, ale również klientów oraz wszystkich zainteresowanych współczesnym wzornictwem obiektowym oraz designem.

Vesstige współpracuje na wyłączność w Polsce z trzema największymi producentami winylowych oklein ściennych na świecie – markami J.Josephson, Versa, Koroseal, w zakresie materiałów naturalnych z marką Phillip Jeffries oraz wykładzin dywanowych z InfloorGirloon. Tegoroczną nowością w ofercie firmy jest współpraca z producentem akustycznych oklein ściennych, pochodzących w 100% z materiału z recyklingu – firmą Hytex.

Przestrzeń stworzona przez Vesstige jest innowacyjnym na mapie Krakowa miejscem, które poza prezentacją bieżących trendów w zakresie wzornictwa i designu materiałów obiektowych ma zapraszać do dyskusji, wymiany poglądów na temat nowych technologii oraz materiałów w projektowaniu nowoczesnych przestrzeni, a także wnętrz.

Zapraszamy do showroomu Vesstige – Rynek Podgórski 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.0017.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem telefonu 734 490206.


Zdjęcia archiwum Vesstige

open