Home Aktualności Brillux ..więcej niż farby
Brillux ..więcej niż farby
0

Brillux ..więcej niż farby

0
0

Brillux jest wiodącym, bezpośrednim dostawcą kompletnego asortymentu lakierów i farb obejmującym ponad 12 000 artykułów. Siedziba firmy mieści się w Niemczech. Nasze rodzinne przedsiębiorstwo w rękach czwartego pokolenia zatrudnia obecnie ponad 2 500 pracowników. Posiadamy ponad 180 oddziałów w Niemczech, Włoszech, Holandii, Austrii, Polsce i Szwajcarii.

Oprócz najwyższej jakości produktów 100 % „Made in Germany” zapewniamy doradztwo techniczne, usługi obiektowe oraz indywidualne rozwiązania. To sprawia, że Brillux jest kompetentnym partnerem dla firm wykończeniowych, architektów, inwestorów i deweloperów.

Podnoszenie wartości nieruchomości

“..więcej niż farby” oznacza, że Brillux wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz zaspokaja potrzeby rynku, oferując innowacyjne rozwiązania. Oprócz szerokiej gamy produktów zapewniamy wszechstronne i indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów usługi. Nasi wykwalifikowani doradcy techniczni posiadający wieloletnie doświadczenie służą pomocą architektom i projektantom wnętrz na każdym etapie projektu. Zakres naszych usług sięga od przeprowadzenia wstępnej analizy nieruchomości w celu oceny podłoża, po indywidualne doradztwo, do opracowania koncepcji kolorystycznych i nadzoru nad budową.

Dobór odpowiednich produktów

Gwarantem sukcesu jest zaopatrzenie się w wysokiej jakości produkty. Łącząc nasz asortyment w funkcjonalne systemy możemy zapewnić optymalne rozwiązania dla każdego projektu. Nasze działania cechuje także innowacyjne podejście i troska o niezawodność produktów. W naszym Centrum Badań i Rozwoju w Münster każdego dnia pracujemy nad doskonaleniem naszych wyrobów, uważnie słuchając uwag klientów i śledząc trendy pojawiające się na rynku.

Serwis Brillux

Dialog z klientami i partnerami biznesowymi oraz uważne wsłuchiwanie się w ich opinie są dla nas szczególnie ważne. Jako kompleksowy dostawca usług i zaangażowany partner, staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów, od doradztwa technicznego, poprzez bezpłatne dostawy, do tworzenia indywidualnych materiałów reklamowych. Ponadto oferujemy odpowiedni produkt do każdego projektu. Dysponujemy ponad 110 produktami, które barwimy na wybrany kolor. Co więcej, w każdej chwili możemy go odtworzyć we wszystkich oddziałach firmy Brillux.

Brillux Polska Sp. z o.o.

Ul. Bronowicka 20
71-012 Szczecin
Tel. 91 88157-00

info@brillux.pl
www.brillux.pl

Bildmaterial:

Biurowiec .KTW, Katowice

Koncepcja kolorów i materiałów opiera się na silnych kontrastach i nadaje otwartej przestrzeni przyjemną atmosferę, która podkreśla dodatkowo kreatywność i zaangażowanie pracowników. Prace obejmowały suchą zabudowę ze szpachlowaniem najwyższej jakości, zapobiegającym powstawaniu nierówności widocznych w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

Delikatesy Zajezdnia Wrzeszcz, Gdańsk

Podłoga na której zastosowano produkt Floortec 2K-Purolid firmy Brillux przykuwa spojrzenia wszystkich klientów sklepu. Żółte napisy oraz grafika przypominają o historii miejsca, w którym usytuowane jest osiedle. Motyw komunikacji miejskiej przeplatany jest polskimi przysłowiami nawiązującymi do jedzenia. Ściany pomalowane na szaro idealnie komponują się z podłogą.

Restauracja Włoska Sempre Pizza & Vino, Sopot

Wnętrze utrzymane jest w stylu loftowym. Na parterze znajduje się restauracja z barem, kuchnią i wyjściem na ogródek. Wspornikowe schody prowadzą na górne piętro, które stanowi przedłużenie części restauracyjnej. Do malowania ścian wykorzystano farbę Glemalux 1000, która umożliwia aplikację metodą „mokre na mokre”, nawet na dużych powierzchniach.

Apartament, Gdańsk

180 metrów kwadratowych stworzone dla miłośników luksusu. Dyspersja do wnętrz Sensocryl ELF 267 w kolorze ciepłej bieli doskonale komponuje się z wysokiej jakości wyposażeniem i ciepłym odcieniem drewna.

open