Home News LATO PRZYSZŁOŚCI
LATO PRZYSZŁOŚCI
0

LATO PRZYSZŁOŚCI

0
0

Kiedy 15 lat temu wystartowaliśmy z I edycją LATA JAKOŚCI, w najśmielszych snach nikt nie zakładał, jaką ścieżkę ewolucji przejdzie ta letnia kampania! I co najlepsze – nikt też nie pisał dla tej kampanii scenariusza – życie robi to za nas! Życie pisze najlepsze scenariusze, a w życiu zmienna okazuje się jedyną stałą!

W 2020 roku, ze względu na pandemię, kampania LATO JAKOŚCI przeszła transformację w CYFROWE LATO. Rok temu, w 2021, na fali wychodzenia z pandemii kampanię przeprowadziliśmy pod szyldem LATO ZWYCIĘZCÓW.

Wydarzenia ostatnich dwóch lat i ostatnich miesięcy do-bitnie pokazały, że przyszłość – choć jest wielką niewiadomą – dzieje się tu i teraz, na naszych oczach! Historia dzieje się tu i teraz! Reagować i działać też trzeba TU i TERAZ! Klient jutra już dziś czeka na ofertę przyszłości, stąd tego-roczna kampania pod hasłem LATO PRZYSZŁOŚCI!

Buckminster Fuller, amerykański konstruktor i architekt, powiedział: „Nigdy nie zmienisz rzeczy, walcząc z istniejącą rzeczywistością. Aby coś zmienić, zbuduj no-wy model, który sprawi, że istniejący model stanie się przestarzały”.

Jak po doświadczeniach ostatnich lat i miesięcy firmy przemodelowały swój biznes, dostosowując go do obecnej sytuacji? Jak wygląda oferta przyszłości, której Klienci wyglądają już dziś? Odpowiedzi na te pytania w Forum Przyszłości i Galerii Przyszłości!

Stabilna organizacja z elastyczną tkanką oraz innowacyjną ofertą to najlepsza gwarancja przyszłości wobec zmieniającego się świata, świadomości, możliwości i oczekiwań Klientów! Takie właśnie przedsiębiorstwa biorą udział w tegorocznej kampanii i takie zapraszamy do włączenia się w nią – również w sierpniu!

open