Home Materiały&Technologie Nowe nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ firmy Milwaukee® – maksymalna trwałość
Nowe nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ firmy Milwaukee® – maksymalna trwałość
0

Nowe nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ firmy Milwaukee® – maksymalna trwałość

0
0

MILWAUKEE® z myślą o profesjonalistach z branży budowlanej, energetycznej, hydraulicznej, elektrycznej, stolarskiej, ale także transportowej i ogrodniczej systematycznie opracowuje przełomowe rozwiązania w zakresie akcesoriów. Dowodem na to jest wprowadzona na rynek nowa generacja nasadek udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™. Nasadki dostępne są w rozmiarach ¼”, , ½”, ¾” i 1 do napędów kwadratowych. Nowe nasadki od Milwaukee® mają zastosowanie w kluczach udarowych, zakrętarkach i grzechotkach.

Bez wątpienia nakładki z nowej linii wyróżnia ekstremalna wytrzymałość na udar, dzięki czemu mogą być stosowane podczas wysokich momentów obrotowych. Do tego ich cechą charakterystyczną, niezwykle ważną z perspektywy użytkowników, jest wyraźne i trwałe oznaczenie rozmiaru”Tomasz Wszołek, Regional Training Manager MILWAUKEE.

Maksymalna trwałość nasadek SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ – jak to możliwe?

Nowe nasadki SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ zostały wykonane z wysokowytrzymałej stali kutej. Specjalnie wyprofilowana, sześciokątna geometria gniazda zapobiega ich ześlizgiwaniu się z uchwytu, co ogranicza ryzyko wyrabiania się nasadek i elementów mocujących. W celu ułatwienia nakładania i zdejmowania w konstrukcji nasadki uwzględniono otwór przelotowy i rowek pierścieniowy. Wybór właściwej nasadki ułatwia oznakowanie rozmiarów w postaci wytłoczenia wypełnionego tuszem. Wszystko to gwarantuje optymalną wydajność nasadek nawet w przypadku najbardziej wymagających eksploatacji.

SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ od Milwaukee® – siła akcesoriów najwyższej jakości

W ramach pakietu rozwiązań składających się na SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™, Milwaukee® oferuje również akcesoria do nasadek udarowych, w tym przedłużki, przeguby uniwersalne, adaptery i reduktory. Przedłużki do nasadek udarowych umożliwiają stosowanie narzędzi w trudno dostępnych miejscach. Przeguby uniwersalne o kącie obrotu 15 lub 25 stopni przekładają się na większe możliwości w zakresie dokręcania. W celu zapewnienia maksymalnej wszechstronności, adaptery i reduktory umożliwiają dostosowanie narzędzia do pracy z nasadkami o różnych rozmiarach napędów. Akcesoria SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ są dostępne dla napędów ¼”, ⅜”, ½”, ¾” i 1”. Pierścienie ustalające mają konstrukcję jednoczęściową i są wykonane z elastycznego materiału gumowego, co zapewnia bezproblemowy montaż na nasadkach.

Wiemy, jak ważna jest nie tylko trwałość akcesoriów, ale łatwe ich przechowywanie. Stąd szyny do nasadek Milwaukee® wyposażone są w zdejmowane zaślepki z zaciskami do mocowania, jak również trzpienie na nasadki. Te ostatnie są przystosowane do przechowywania wszystkich chromowanych i udarowych nasadek z napędem ¼”, , ½”powiedziała Anna Stryjska, Regional Category Manager Accesories MILWAUKEE CEE.

open