Home Architecture Design Przełamujemy standardy
Przełamujemy standardy
0

Przełamujemy standardy

0
0

Wychodząc poza ramy produkcji wyrobów standardowych, realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Od projektu architektonicznego, poprzez projekt techniczny, doradztwo, po dostawę i montaż.

BARWA SYSTEM Sp. z o.o. to polska firma, która na rynku materiałów wykończeniowych funkcjonuje od 1993 roku. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam w 1995 roku uruchomić własną produkcję sufitów podwieszanych w Olsztynie. Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, sukcesywnie rozszerzaliśmy asortyment produktów o sufity rastrowe, kasetonowe, listwowe, sufity z siatki cięto-ciągnionej oraz o okładziny ścienne wewnętrzne i elewacyjne.

Postaw na profesjonalistów

W trakcie wieloletniej współpracy z architektami, inwestorami i klientami indywidualnymi, poznaliśmy swoje możliwości na tyle, by przy każdej nowej inwestycji iść o krok do przodu pod kątem innowacji oraz przełamywania standardowych rozwiązań. Już na etapie projektowania jesteśmy w stanie uniknąć wielu kolizji, dzięki czemu ostatni etap realizacji – montaż – możemy zakończyć bez żadnych problemów.

Naszym celem jest sprostanie nietuzinkowym wymaganiom naszych klientów.

Rozwiązania w imponującym portfolio

Świetnym przykładem unikatowej realizacji naszej firmy jest Dworzec Łódź Fabryczna, gdzie zmierzyliśmy się z zadaniem podwójnie trudnym. Pierwszym wyzwaniem był wzór perforacji, który powstał pod indywidualny projekt, drugim wysoko ustawiona poprzeczka w zakresie wymaganych parametrów akustycznych, dotyczących sufitu, którym również podołaliśmy, uzyskując współczynnik 0,95 (L). Do tej realizacji dostarczaliśmy również metalowe okładziny ścienne z perforacją, które tak jak sufity, spełniały wysokie wymagania akustyczne.

Jedną z ostatnich realizacji, na którą dostarczaliśmy panele w wariancie akustycznym, są stacje metra w Warszawie. Montowaliśmy tam stalowe panele sufitowe, które po obwodzie tworzą ramy z profili zbliżonych do ceowników. Wypełnieniem kasetonu między profilami tworzącymi ramkę jest blacha perforowana otworami o średnicy 10 mm w układzie mijanym. W akustycznym wariancie sufitu płyty z mineralnej wełny szklanej montowane są nad kasetonami.

Nowości

Dysponując profesjonalnym zespołem pracowników, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz bazą sprawdzonych dostawców dbamy o poszerzanie naszej oferty. Nowościami, jakimi możemy się pochwalić, są: wielkogabarytowe panele sufitowe i elewacyjne, listwy z filcu, panele dekoracyjne: PPUVARIO czy Qubik.

Listwy z filcu to linia akustycznych wyrobów tekstylnych z włókien poliestrowych, która jest funkcjonalna i elegancka. Produkty te przeznaczone są do aranżacji sufitowej oraz ściennej, do pomieszczeń o wysokim poziomie hałasu takich jak: lotniska, poczekalnie, hole wejściowe, sale konferencyjne, restauracje, stołówki czy przestrzenie biurowe typu open space.

Dekor PPUVARIO to modułowa, listwowa, przestrzenna zabudowa ścienna w całości wykonana z blachy aluminiowej, ze stalową konstrukcją. Skośne, dekoracyjne panele pionowe lakierowane proszkowo w dowolnym kolorze RAL lub w technologii coil coating. System ten umożliwia dowolną konfigurację modułów oraz zastosowanie mikro perforacji wraz z wkładami akustycznymi. Zabudowa ta polecana jest jako akustyczna lub dekoracyjna podkreślająca wyjątkowy charakter miejsca.

Jesteśmy również jedynym w Polsce dystrybutorem paneli z wełny drzewnej CEWOOD, które posiadają znakomite parametry akustyczne, a dzięki szerokiej gamie kolorów i kształtów możemy nadać pomieszczeniu indywidualny charakter.

open