Home News XXIV Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie i Akademia Tenisa dla Architektów
XXIV Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie i Akademia Tenisa dla Architektów
0

XXIV Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie i Akademia Tenisa dla Architektów

0
0

19 listopada 2022 na terenie katowickiego Ośrodka Tenisowego MOSIR odbędą się XXIV Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie oraz towarzysząca im Akademia Tenisa dla Architektów.

Architekci będą rywalizować w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+ oraz kobiety open. Dla osób pragnących poznać podstawy tego sportu, przygotowano Akademię Tenisa, która będzie świetną okazją do postawienia pierwszych kroków na korcie pod okiem doświadczonego trenera.

Zawodnicy zainaugurują dzień treningami rozgrzewkowymi, po których rozpoczną się pierwsze gry turniejowe, natomiast uczestnicy Akademii Tenisa rozpoczną swoje pierwsze lekcje. Po lunchu zaprosimy architektów do kolejnych etapów gier turniejowych i sesji Akademii Tenisa, aby zakończyć ten dzień wręczeniem pucharów i dyplomów. Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego regionu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN.

Do udziału zapraszamy architektów z całego Śląska – rejestracja poprzez formularz na stronie www.tennisarchicup.pl/slask

open