Home Inwestycje Generalny wykonawca inwestycji Racławicka 7 został wybrany
Generalny wykonawca inwestycji Racławicka 7 został wybrany
0

Generalny wykonawca inwestycji Racławicka 7 został wybrany

0
0

Syrena Invest wybrała generalnego wykonawcę kameralnej inwestycji Racławicka 7 na Górnym Mokotowie w Warszawie. Deweloper powierzył realizację firmie Totalbud S.A., partnerowi sprawdzonemu przy wcześniejszych inwestycjach. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na kwiecień, a zakończenie wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie na IV kwartał 2024 r.

Racławicka 7 wyróżnia się na warszawskiej mapie inwestycji mieszkaniowych. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują komfortowych przestrzeni do życia, rozwoju biznesu lub dobrej lokaty kapitału w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Będzie to wyjątkowa, wysokiej jakości inwestycja. Wybraliśmy firmę Totalbud S.A. ze względu na jej wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i kompetencje budowlane. Doceniamy naszą dotychczasową współpracę przy poprzednich realizacjach na Pradze Południe przy ulicy Mińskiej 45 oraz na Targówku przy ulicy Klukowskiej 54 – mówi Adolfo Alústiza, CEO Syrena Invest.

Adolfo Alústiza podkreśla także, że powierzenie wymagającej realizacji, gdzie konieczne będzie prowadzenie prac w bezpośredniej granicy z istniejącą zabudową, sprawdzonemu i doświadczonemu partnerowi zapewni bezpieczeństwo i sukces przedsięwzięcia.

Mieszkania i lokale inwestycyjne

Racławicka 7 pod względem formy i detali architektonicznych wpisze się w charakterStarego Mokotowa i uzupełni pierzeję ulicy Racławickiej. Powstanie 5-cio piętrowy budynek o całkowitej wysokości 19,5 m z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym na 43 miejsca.

Klienci mogą wybierać spośród 20 komfortowych, jasnych, dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, z balkonem lub tarasem. Natomiast na inwestorów, którzy poszukują możliwości lokaty kapitału, czeka 19 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 25 m2 z możliwością odliczenia 23% VAT. Wartym uwagi, szczególnie ze względu na atrakcyjną okolicę, jest lokal usługowy na parterze o powierzchni 342,78 m2 i wysokości 3,3 m z witryną od ulicy Racławickiej. W budynku powstanie jeszcze jeden, mniejszy lokal, który znalazł już nabywcę. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z 27 komórek lokatorskich i 7 boksów rowerowych.

To nasza piąta inwestycja w stolicy. Cieszę się, że Syrena Invest może realizować ten wyjątkowy projekt. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść przyszłych mieszkańców i inwestorów, a jednocześnie zadbać o dziedzictwo tego miejsca podkreśla Adolfo Alústiza.

Jakość i sprawdzony zespół

Oczekiwania postawione przed wybranym właśnie generalnym wykonawcą, firmą Totalbud S.A, to przede wszystkim wysoka jakość robót i realizacja zgodna z harmonogramem. Firma budowlana urzeczywistni zamierzenia architektów z pracowni ES-PRO, którzy zaprojektowali fasadę w odcieniach grafitu, antracytu, bieli i piaskowca wykończoną częściowo szlachetnymi tynkami i płytami elewacyjnymi, a na poziomie przyziemia akcentami w kolorze starego złota. Obróbki blacharskie budynku, przegrody balkonowe i szklane balustrady zwieńczą metalowe elementy w kolorze antracytu. Z kolei inspirowane stylem art deco przestrzenie wspólne zostaną wykończone wysokiej jakości elementami i dekoracjami, balustradami z drewnianymi pochwytami, dużymi taflami luster i elementami oświetleniowymi. Kolorystyka wnętrz w odcieniach stonowanej bieli, szarości i złota stworzy spójną całość z elewacją zewnętrzną, a zaproponowane materiały nadadzą budynkowi eleganckiego i nowoczesnego wyrazu.

Nadzór inwestorski będzie pełniła firma APP-Projekt, która wspierała dewelopera w realizacji zakończonej już inwestycji przy ul. Mińskiej 45 na Pradze-Południe, a także przy aktualnie prowadzonym projekcie Klukowska 54 na Targówku z planowanym na II kwartał terminem uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Komfortowa lokalizacja

Racławicka 7 jest bardzo dobrze skomunikowana ze Śródmieściem i innymi dzielnicami Warszawy. Stacja Metro Racławicka znajduje się 800 m od inwestycji, co pozwala szybko dotrzeć do różnych części miasta. Wiele dogodnych połączeń przy ulicy Puławskiej, oddalonej 100 m od budynku znajdą także osoby, które preferują korzystanie z autobusów i tramwajów. Dodatkowo bliskoś

terenów zielonych, Pola Mokotowskiego, Królikarni czy Parku Dreszera, obiektów sportowych i kulturalnych czyni nową inwestycję atrakcyjną dla zwolenników aktywnego trybu życia.

open