Home IT&BIM Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2023
Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2023
0

Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2023

0
0

Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2023. Nagrody w ramach tego konkursu są przyznawane przez niezależne jury światowych ekspertów branżowych i wyróżniają projekty infrastrukturalne wykorzystujące cyfrowe innowacje w dziedzinie infrastruktury. Termin składania zgłoszeń upływa 8 maja 2023 r.

Użytkownicy oprogramowania firmy Bentley są zaproszeni do zgłaszania swoich projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure, niezależnie od etapu na jakim znajduje się obecnie projekt – może być to projekt w fazie wstępnej/koncepcyjnej, projektowania, budowy lub eksploatacji. Trzej finaliści wybrani w każdej kategorii zostaną nagrodzeni wycieczką do Singapuru, gdzie będą mieli okazję wziąć udział w konferencji Year in Infrastructure i gali Going Digital Awards jako goście Bentley Systems. W ramach konferencji finaliści zaprezentują swoje projekty przed jurorami, liderami branży oraz ponad 100 przedstawicielami mediów.

Kategorie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure obejmują:

 • Mosty i tunele
 • Budownictwo
 • Cyfrowa transformacja w przedsiębiorstwie
 • Miasta, zespoły budynków, obiekty
 • Inżynieria procesowa i energetyka
 • Kolej
 • Drogi i autostrady
 • Inżynieria budowlana
 • Modelowanie i analiza podpowierzchniowa
 • Geodezja i monitoring
 • Przesył i dystrybucja
 • Wodociągi i kanalizacja

Nadesłane projekty są nagradzane za innowacyjne postępy i osiągnięte wyniki w obszarach inżynierii infrastruktury i zrównoważonego rozwoju. Mogą zostać wyróżnione za wpływ na gospodarkę i nowatorskie wykorzystanie oprogramowania firmy Bentley, w tym platformy iTwin i cyfrowych bliźniaków infrastruktury, modelowania 4D, infrastruktury Internetu rzeczy oraz sztucznej inteligencji. Dostrzeżone projekty to również takie, które uwzględniają i wzmacniają cele zrównoważonego rozwoju w zakresie działań na rzecz klimatu, transformacji i efektywności energetycznej, obiegu zasobów gruntowych i wodnych oraz tworzenia zdrowych społeczności.

Oprócz nagród przyznawanych przez jury, Bentley’s Founders uhonoruje wybrane projekty reprezentujące organizacje lub osoby, których przedsięwzięcia w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju infrastruktury i/lub celów związanych z ochroną środowiska i rozwojem społecznym.

Każdy projekt nominowany do nagrody zyskuje uznanie globalnej społeczności zajmującej się infrastrukturą, przynosząc uczestnikom następujące korzyści:

Projekty są publikowane w katalogu Infrastructure Yearbook firmy Bentley, dystrybuowanym w formie drukowanej oraz cyfrowej i adresowanym do mediów, instytucji rządowych i ekspertów z branży na całym świecie;

Zwiększenie konkurencyjności dzięki zademonstrowaniu obecnym i potencjalnym klientom korzyści jakie mogą odnieść dzięki wykorzystaniu cyfrowych innowacji;

Zwiększenie ekspozycji i zasięgu w światowych mediach i wśród analityków branżowych.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2023 lub zgłosić projekt, odwiedź stronę Going Digital Awards in Infrastructure.

open