Home BUILDER MOVIE TV Builder Movie TV: Ponzio Polska eksponuje na BAU
Builder Movie TV: Ponzio Polska eksponuje na BAU
0

Builder Movie TV: Ponzio Polska eksponuje na BAU

0
0

Setki gości z całego świata odwiedziło już stoisko Ponzio Polska, by zapoznać się z trendami, które wyznaczają przyszłość w zakresie aluminiowych systemów budowlanych.

Swoje najnowsze rozwiązania firma prezentuje podczas Światowych Targów BAU odbywających się w Monachium. Ekspozycję można oglądać do piątku. Na stoisku 121 w hali C są obecni  przedstawiciele Ponzio Polska, zarówno członkowie zarządu, jak i doradcy techniczni, którzy przybliżają poszczególne produkty, odpowiadają na pytania, odsłaniają najbardziej innowacyjne strony zastosowanych rozwiązań, zdradzają szczegóły techniczne.

Wydarzenie rejestruje ekipa Builder Movie TV. Przeprowadzamy wywiady z klientami odwiedzającymi stoisko, przybliżamy wybrane produkty w formie komentarzy udzielanych przez ekspertów Ponzio Polska, fotografujemy hurtowo, chwytamy klimat tego niecodziennego eventu. Zarejestrowane materiały opublikujemy niebawem w serwisie builderpolska.pl oraz w naszych mediach społecznościowych. Ponadto w najbliższym wydaniu Buildera ukaże się relacja z wydarzenia.  

open