Home Bez kategorii Zaproszenie na „Dni otwarte Moreview” dla projektantów i architektów
Zaproszenie na „Dni otwarte Moreview” dla projektantów i architektów
0

Zaproszenie na „Dni otwarte Moreview” dla projektantów i architektów

0
0

To unikalna okazja do odkrycia nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki aluminiowej, z akcentem na innowacyjne systemy okienne i drzwiowe Yawal. Wydarzenie jest odpowiedzią na rosnącą popularność dużych przeszkleń w budownictwie jednorodzinnym i rezydencyjnym.

Firma Naumal przy współpracy z Yawal organizuje event dla architektów, podczas którego będą prezentowane najnowsze systemy okienne firmy Yawal i możliwości ich wykorzystania w projektach domów. Event jest nie tylko doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje produkty oraz usługi architektom i profesjonalistom najlepszym w swojej branży. Architekci będą mieli również okazję rozmowy, zdobycia wiedzy o produktach, a także nawiązania trwałych relacji biznesowych. Ale nie tylko. Gościom zebranym podczas eventu będzie towarzyszyć muzyka na żywo, grill, a także wiele innych atrakcji.

To trzydniowy event skierowany do projektantów i architektów mający na celu przybliżenie aktualnych trendów i możliwości wykorzystania systemów ślusarki aluminiowej w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Spotkanie będzie zorganizowane w formie dni otwartych. Podczas spotkania będą prezentowane produkty okienne i drzwiowe oparte na systemach YAWAL. Celem eventu jest nawiązanie bliskich relacji z projektantami.


Link do rejestracji:

https://www.yawal.com/moreview-dom-otwarty.html?fbclid=IwAR0A3_xJ8-0s2aZ2zZxr2R3sYXosC0djr6eGSBC5Y5cosKWg_JUcw6Wfm44

tags:
open