Home Topbuilder TOPBUILDER 2023 TOPBUILDER 2023, czyli to, co buduje branżę
TOPBUILDER 2023, czyli to, co buduje branżę
0

TOPBUILDER 2023, czyli to, co buduje branżę

0
0

18 maja w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie podczas gali TopBuilder, w XV edycji wydarzenia, wręczyliśmy nagrody branży budowlanej za najlepsze inwestycje, produkty, usługi oraz rozwiązania IT&BIM.

TopBuilder to prestiżowe wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Także za obiekty budowlane odznaczające się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

W tym roku przyznaliśmy 47 statuetek. W kategorii Inwestycje – 13 nagród, w kategorii Produkty – 25. Wyróżniono także 4 rozwiązania w segmencie IT&BIM oraz 5 w kategorii Usługi, natomiast wśród produktów doceniono 11 nowości rynkowych, 6 innowacji, 3 produkty jako nowość i innowacja oraz 5 rozwiązań sprawdzonych w eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym wydaniem okolicznościowej publikacji „TOPBUILDER 2023”, w której zamieściliśmy pełną fotorelację z wydarzenia oraz prezentacje tegorocznych Laureatów tej prestiżowej nagrody Buildera.

FOTORELACJA

tags:
open