Home News Wpływ wojny w Ukrainie na rynek budowlany w Polsce – podziel się swoją opinią w badaniu
Wpływ wojny w Ukrainie na rynek budowlany w Polsce – podziel się swoją opinią w badaniu
0

Wpływ wojny w Ukrainie na rynek budowlany w Polsce – podziel się swoją opinią w badaniu

0
0

Zapraszamy Państwa do wspólnej odpowiedzi na to i wiele innych pytań przy okazji kolejnej edycji badania branży budowlanej w Polsce prowadzonego w ramach projektu “Build The Future” przez magazyn “Builder”, firmę doradczą PwC Polska oraz Dun & Bradstreet.

Wydaje się, że testowanie odporności branży budowlanej w odpowiedzi na nowe wyzwania w przeciągu ostatniego roku osiągnęło swoje epicentrum. Wojna w Ukrainie, wzrost kosztów, rosnące wymagania ESG (ang. Environmental, Social and Governance), a więc kwestii związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym – to tylko kilka z wielu wyzwań, z którymi są zmuszone zmierzyć się polskie firmy budowlane.

Zmotywowani nowymi wyzwaniami stojącymi przed branżą, pragniemy poznać Państwa perspektywę podczas badania, do którego zapraszamy wszystkie podmioty prowadzące swój biznes na rynku budowlanym. W naszej ankiecie znajdą się stałe i niezmieniające się z roku na rok pytania, które posłużą do celów porównawczych z odpowiedziami z ubiegłych lat. Pojawiły się też nowe pytania dostosowane do obecnych wyzwań zmieniającego się otoczenia gospodarczego i trendów na rynku.

Wyniki przeprowadzonego badania zamkniemy w formie raportu, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku.

Do głównych korzyści dla Państwa wynikających z udziału w badaniu jest przede wszystkim możliwość porównania pozycji Państwa przedsiębiorstwa ze skalą całego sektora budowlanego. Ponadto wypełnienie formularza skłania do refleksji nad prowadzonym biznesem i być może zainspiruje Państwa do podjęcia nowych działań w jego obszarze.

Link do ankiety

Termin nadsyłania ankiet do 31 sierpnia br. włącznie.

open