Home News Konsumencki Lider Jakości 2023 dla ARBET-u
Konsumencki Lider Jakości 2023 dla ARBET-u
0

Konsumencki Lider Jakości 2023 dla ARBET-u

0
0

Badania jakości towarów dostępnych na rynku powinny być wykonywane niezwykle rzetelnie. Warto więc wyjaśnić, że w programie Konsumencki Lider Jakości wypowiada się aż 15 tysięcy konsumentów. Co roku w sprawie jakości prezentowanych produktów konsumenci decydują o tym, kto powinien zostać wyróżniony. W 2023 po raz kolejny medal Konsumencki Lider Jakości trafia do FS ARBET.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023 to podsumowanie ogólnopolskich badań z udziałem ponad 15 tysięcy konsumentów. Badanie to jednoznacznie identyfikuje liderów jakości w wielu kategoriach asortymentowych.

Jest to już XII edycja Programu.

Fabryka Styropianu ARBET z medalem

W programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023, marka ARBET zajęła III. miejsce w kategorii „PRODUCENCI STYROPIANU. Uzyskała tym samym brązowe godło: KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023. O tym wyróżnieniu zadecydowali konsumenci.

W ubiegłym roku Fabryka również otrzymała brązowy medal w tym rankingu. To zresztą kolejny w całej ARBETowej kolekcji jakościowych medali.

Od wielu lat Fabryka Styropianu ARBET konsekwentnie stosuje markę „Prawdziwy Styropian”. Termin „prawdziwy” oznacza, że produkty Fabryki są dokładnie takie, jaki powinien być styropian. Prawdziwe czyli wysokiej, powtarzalnej i sprawdzonej jakości.

Fabryka Styropianu ARBET dna o jakość, ponieważ posiada zakładowy system kontroli jakości. Dodatkowo ma też własne laboratoria kontrolne w każdej fabryce oraz spełnia normy ISO 9001:2008.Fabryka wdrożyła system wewnątrzzakładowej Dodatkowej Kontroli Produkcji we wszystkich pięciu zakładach produkcyjnych. ARBET dostosowuje swoje produkty do europejskich standardów poprzez oznaczenie ich znakiem CE. Dzięki temu, płyty Prawdziwego Styropianu mogą być stosowane na całym rynku Wspólnoty Europejskiej.

Głos konsumentów

100% wyników to rzeczywiste głosy konsumentów, oceniających poszczególne produkty i marki. Organizatorzy badania gromadzą opinie aktywnych konsumentów. W ten sposób identyfikują Liderów, a także zbierają wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie dostarcza informacji na temat powodów, dla których dane produkty są uznawane za najlepsze.

Konsumencki Lider Jakości 2023 jest ogólnopolskim programem promocyjnym. Ma on na celu wyróżnienie najwyżej ocenianych marek i firm pod względem jakości produktów i usług oferowanych na polskim rynku. Program ten zapewnia laureatom szeroki wachlarz informacji na temat preferencji zakupowych polskich konsumentów. To z kolei przyczynia się do sukcesu wyróżnionych w ten sposób produktów lub usług.

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

open