Home Biznes i Ludzie Arkance Systems i Autodesk dla rynku AEC
Arkance Systems i Autodesk dla rynku AEC
0

Arkance Systems i Autodesk dla rynku AEC

0
0

Efektywne partnerstwo stanowi niezwykle istotny element dzisiejszego świata biznesu. Dzięki połączeniu zasobów, wiedzy i doświadczenia dwóch różnych podmiotów możliwe staje się skuteczniejsze rozwiązywanie problemów, osiągnięcie lepszych rezultatów oraz wzrost innowacyjności.

Współpraca Arkance Systems i Autodesk dla rynku AEC jest jednym z najlepszych przykładów takiej kooperacji. Połączenie technologii, kwalifikacji i doświadczenia naszych specjalistów już od wielu lat przynosi rewolucyjne zmiany cyfrowe w pracowniach projektowych w Polsce i za granicą.

Najwyższy poziom partnerstwa i rozległa oferta produktów
Arkance Systems Poland jako platynowy partner Autodesk (najwyższy poziom partnerstwa) dysponuje pełnym dostępem do narzędzi i zasobów w pakietach niedostępnych dla innych dostawców. Jako firma o zasięgu globalnym jest w stanie w dużo szerszym zakresie prowadzić wsparcie techniczne i wpływać na rozwój produktów. Kluczowy zestaw narzędzi dla branży architektonicznej stanowi oczywiście kolekcja AEC, obejmująca takie aplikacje jak AutoCAD i Revit, Navisworks czy 3ds Max. Łącznie w pakiecie dostępnych jest aż 18 produktów i sukcesywnie dodawane są kolejne. W 2023 r. wprowadzono nową, chmurową aplikację Autodesk FORMA, pozwalającą na modelowanie koncepcyjne i analizowanie pod względem nasłonecznienia, wiatru czy hałasu. Nowością jest również aplikacja Twinmotion – do wizualizacji, udostępniana łącznie z programem Revit. Firma Arkance Systems Poland, posiadająca status Elite Partner ACC, może dodatkowo zapewnić swoim klientom nieograniczoną liczbę licencji do platform CDE. Bez wątpienia przyszłość narzędzi projektowych leży w technologiach chmurowych.

Cztery centra szkoleniowe w Polsce
Jako autoryzowane centrum szkoleniowe Autodesk firma Arkance Systems Poland gwarantuje dostęp do najlepszej wiedzy i umiejętności niezbędnych w dzisiejszym zdigitalizowanym procesie projektowym. Obecność w czterech lokalizacjach: Warszawie, Łodzi, Krakowie i Tychach – zapewnia wygodny dostęp do różnorodnych szkoleń, warsztatów oraz konsultacji z naszym zespołem ekspertów. To nie tylko opanowywanie obsługi oprogramowania, zdobywanie praktycznej wiedzy dotyczącej najnowszych trendów rynkowych, ale również rozwijanie kompetencji pracowników twojej firmy. Dodatkowe udogodnienia, zwłaszcza w dobie internetu, to możliwość przeprowadzania szkoleń zdalnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komputerowych i wirtualnych sal.

Wszechstronne wsparcie i narzędzia optymalizujące pracę w programach Autodesk
Arkance Systems Poland jest wszechstronnym partnerem, który nie tylko dostarcza oprogramowanie Autodesk, ale również skupia się na profesjonalnym wdrażaniu tych rozwiązań w biurach projektowych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu specjalistów potrafi dokładnie zrozumieć wyzwania każdego procesu oraz indywidualne potrzeby klientów. Działania wdrożeniowe prowadzone przez ekspertów przynoszą oszczędność czasu oraz zapewniają efektywność i skuteczność wprowadzanych rozwiązań.
Ponadto, w trosce o zwiększenie efektywności, Arkance Systems Poland oferuje różnorodne dodatki i specjalistyczne narzędzia, które wzbogacają funkcjonalność oprogramowania Autodesk. Nieodpłatna aplikacja Holixa T4R na program Revit umożliwia klientom redukcję powtarzalnych zadań, takich jak tworzenie legend, zestawień, widoków, modelowanie otworów pod instalacje czy dodawanie parametrów. Ponadto dodatki z grupy AGACAD umożliwiają automatyczne tworzenie trójwymiarowych konstrukcji drewnianych, stalowych oraz prefabrykowanych, a także efektywne generowanie dokumentacji na podstawie stworzonych modeli. To właśnie te narzędzia pozwalają firmom osiągać najwyższe poziomy efektywności, co jest charakterystyczne dla podmiotów odnoszących sukcesy na rynku.

Promocja i wydarzenia na rzecz architektury
Arkance Systems Poland, we współpracy z Autodesk, wspiera i promuje architekturę w Polsce. Działa na wielu frontach: organizuje konferencje, warsztaty oraz wydarzenia, które mają na celu edukowanie projektantów w obszarach najnowszych technologicznych trendów w dziedzinie architektury i designu. Są to m.in. BIM DAYS, inicjatywa Builder for the Young Engineers oraz Worldskills, gdzie wspierane są młode talenty.
Zachęcamy wszystkie firmy projektowe do udziału w wydarzeniach, webinarach i szkoleniach oraz zapraszamy do szerszej współpracy z Arkance Systems i Autodesk.

open