Home Materiały i Technologie myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej
myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej
0

myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej

0
0

Aby tworzyć budynki przyjazne do życia GEZE, innowacyjna firma specjalizująca się w automatyce okien, drzwi oraz systemach bezpieczeństwa, wprowadza na rynek myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej – dla poprawy bezpieczeństwa, zrównoważonych procesów i większego komfortu. Ponieważ to Twój budynek!

Wyższy poziom automatyki budynkowej

Nasza platforma łączności myGEZE Control umożliwia centralne sterowanie systemami drzwi, okien i bezpieczeństwa. Każdy budynek ma indywidualne wymagania. A ludzie, którzy każdego dnia spędzają czas w tych miejscach, mają różne potrzeby. Centralne monitorowanie i obsługa lub czasowo sterowane przełączanie trybów eksploatacji nawet odległych komponentów zmniejszają koszty osobowe i podnoszą bezpieczeństwo eksploatacyjne budynków. Dzięki myGEZE Control wypełniamy lukę w automatyce budynku, wykorzystując inteligentne rozwiązanie połączenia sieciowego systemów drzwi, okien i bezpieczeństwa. Platforma łączności z modułowym oprogramowaniem i otwartymi interfejsami daje wszystkim planistom i użytkownikom całkowicie nowe możliwości w zakresie automatyki budynku. Dzięki współpracy z Beckhoff, wiodącym dostawcą rozwiązań automatyzacji opartych o komputerowe systemy, GEZE łączy w sieć za pomocą myGEZE Control drzwi i okna, które można łatwo zintegrować ze wszystkimi popularnymi systemami techniki sterowania budynkiem.

Efektywny i bezpieczny system automatyzacji budynku dla produktów GEZE i nie tylko

Zapewniamy ustandaryzowane i komunikacyjnie otwarte rozwiązanie do integracji drzwi, okien i bezpieczeństwa we wszystkich obszarach zarządzania budynkiem. Urządzeniem centralnym jest standardowy sterownik (programowalny sterownik logiczny). Komponent sprzętowy składa się z systemu sterowania z wbudowanym komputerem PC, który posiada certyfikowany interfejs komunikacyjny BACnet. Dzięki temu nasze produkty można zintegrować we wszystkich popularnych systemach techniki sterowania budynkiem, zarządzania zagrożeniami i CAFM. Ze względu na otwarty standard, możliwe są różne zastosowania interoperacyjne z innymi mechanizmami, np. żaluzje, stacja meteorologiczna, ogrzewanie, wentylacja, automatyzacja pomieszczeń. To oznacza zwiększenie komfortu i minimalizację kosztów w Twoim budynku.

Zapraszamy po więcej szczegółów:

https://connectivity.geze.com/pl/

tags:
open