Home PATRONATY Nowe Oblicze BIM 2023
Nowe Oblicze BIM 2023
0

Nowe Oblicze BIM 2023

0
0

Złap perspektywę, przygotuj się na zmiany!

Koniec roku to dobry moment, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć w przyszłość branży budowlanej.  Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe Oblicze BIM 2023, która dobędzie się w dniach 22-23.11.2023, w Warszawie.

Tematyka BIM tym razem została połączona z punktem widzenia biznesu, który musi przygotować się na nadchodzące zmiany w budownictwie. A zmiany te wpłyną na sposób pracy całej branży budowlanej – architektów, projektantów branżowych, inwestorów, wykonawców.  Dlatego też postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak wykorzystać potencjał nadchodzących zmian, aby przynieść korzyści swoim klientom, organizacjom, społecznościom i jak uniknąć zagrożeń, które także te zmiany ze sobą niosą.

Na część konferencyjną tradycyjnie już zapraszamy do Multikina w Złotych Tarasach, natomiast na warsztaty do hotelu NYX. W tym roku zaprosiliśmy wielu znamienitych gości ze świata biznesu, architektury jak i technologii cyfrowych, które coraz śmielej wykorzystywane są w procesach inwestycyjnych.

Tegoroczny program to połącznie świata biznesu, świata projektantów i wykonawców oraz świata narzędzi cyfrowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem wydarzenia! Rejestrację zaczynamy już we wrześniu! Szczegóły konferencji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: wsc.pl/bim

open