Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 BUDOWLANA FIRMA ROKU – XXI EDYCJA
BUDOWLANA FIRMA ROKU – XXI EDYCJA
0

BUDOWLANA FIRMA ROKU – XXI EDYCJA

0
0

Zapraszamy do udziału w XXI edycji wyróżnień Budowlana Firma Roku. Czekamy na zgłoszenia wykonawców, deweloperów, projektantów, producentów i dystrybutorów rozwiązań dla budownictwa – wszystkich firm działających na rynku budowlanym, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2023 roku.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz menadżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocję tych firm i osób oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.


ZGŁOŚ SIĘ I ZOSTAŃ WYRÓŻNIONY

Wypełnioną

ANKIETĘ ZGŁOSZENIA

prosimy o wysłanie na adres:

olech@buildercorp.pl

Ankietę można wypełnić również on-line za pomocą AKTYWNEGO FORMULARZA.


Organizatorem wydarzenia jest miesięcznik Builder. Proces przyznawania wyróżnień jest dwuetapowy: do pierwszego etapu mogą przystąpić wszyscy ww. zainteresowani, wypełniając ankietę zgłoszenia. Po weryfikacji zgłoszeń przez Kapitułę nominowana do II etapu i wyróżnień zostanie wyselekcjonowana grupa firm – liderów w swoich sektorach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 grudnia 2023 r.

REGULAMININFORMACJE

KONTAKT:

Elżbieta Olech – Sekretarz Kapituły Builder Awards 2023

tel. 517 077 880

e-mail: olech@buildercorp.pl

open