Home News Kolejny salon premium WIKĘD SKY na mapie Polski
Kolejny salon premium WIKĘD SKY na mapie Polski
0

Kolejny salon premium WIKĘD SKY na mapie Polski

0
0

Zgodnie z ubiegłorocznymi przewidywaniami Prezesa WIKĘD Marcina Wiśniewskiego projekt WIKĘD SKY Przestrzeń Kreacji rozwija się i wyraźnie nabiera tempa. Potwierdzeniem tej prognozy jest otwarty we współpracy z partnerem handlowym 20 stycznia 2024 w podwarszawskim Legionowie kolejnego salonu premium.

Nowo otwarty salon WIKĘD SKY działający pod nazwą OKNOSTREFA to miejsce gdzie klienci znajdą produkty WIKĘD przekraczające standardy. W przestronnym wnętrzu, miejsce znalazły najnowocześniejsze drzwi WIKĘD, wyposażone w zaawansowane technologie SMART, okna oraz stolarkę aluminiową. Salon wyposażony jest w profesjonalne materiały sprzedażowe (próbniki szkieł, kolorów, przekroje), które umożliwią Klientom, w komfortowych warunkach, wybór stolarki idealnie harmonizującej z ich domami. Dodatkowo salon zachwyca kolorami, na pierwszy rzut oka zauważalna jest nowa, bardzo szeroka oferta kolorystyczna drzwi WIKĘD. Salon zwraca uwagę i zachęca do odwiedzenia już z perspektywy przechodnia.

Dyrektor Handlowy WIKĘD Adam Kawelczyk podczas uroczystego otwarcia salonu premium podkreślił potrzebę powstawania tego typu salonów. Z optymistycznego tonu wypowiedzi można przypuszczać, że firma WIKĘD planuje już niedługo otworzyć więcej salonów premium pod szyldem WIKĘD SKY Przestrzeń Kreacji.

OKNOSTREFA Salon WIKĘD SKY Przestrzeń Kreacji, ul. Jagiellońska 46, Legionowo

tags:
open