Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 CREATON POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
CREATON POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

CREATON POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

LIDER NA RYNKU DACHÓWEK CERAMICZNYCH I CEMENTOWYCH

Konsekwentny rozwój przez blisko 25 lat obecności na rynku, najbogatsze portfolio wysokiej jakości dachówek i akcesoriów oraz podejmowanie kluczowych dla branży inicjatyw sprawia, że spółka CREATON Polska zajmuje pozycję lidera na rynku ceramicznych i cementowych pokryć dachowych.

Oferowane przez CREATON Polska, dopracowane w każdym szczególe rozwiązania dachowe są synonimem najlepszego designu i najdłuższej żywotności. Dachówki wytwarzane są z największą precyzją, z najlepszych surowców, w 3 fabrykach zlokalizowanych na terenie Polski. W zakładach w Olkuszu (woj. małopolskie) i w Chojnicach (woj. pomorskie) powstają modele cementowe pokrywane innowacyjną powierzchnią DURATOP PRO, np. nowoczesna KAPSTADT i klasyczna GÖTEBORG. W najnowocześniejszej w Europie fabryce dachówek ceramicznych w Widziszewie (woj. wielkopolskie) wytwarzane są, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku, dachówki TITANIA, SIMPLA i KODA.

Produkty dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni, mające oryginalne rozwiązania konstrukcyjne, gwarantują doskonałe parametry pod względem trwałości i funkcjonalności dachu. W połączeniu z wysokiej jakości akcesoriami perfekcyjnie spełniają wszelkie indywidualne oczekiwania wymagających inwestorów, dekarzy i architektów. Niezależnie od wybranego produktu mogą oni mieć pewność, że dach będzie wyjątkowy pod każdym względem.

CREATON Polska dodatkowo kompleksowo zarządza obecnością produktów marki CREATON na 8 rynkach zagranicznych, w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Dachówki produkowane w Polsce są również eksportowane do pozostałych państw Europy. Oferowane produkty cieszą się uznaniem dekarzy i zaufaniem setek tysięcy klientów ceniących sobie wyróżniającą jakość.

PQ
open