Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Krzysztof Gromek – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 20213
Krzysztof Gromek – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 20213
0

Krzysztof Gromek – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 20213

0
0

Krzysztof Gromek – Wiceprezes Zarządu MCKB S.A.

Doskonale wiemy, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Zespół MCKB tworzą wybitni eksperci w projektowaniu, wykonawstwie, zarządzaniu kontraktami, bezpieczeństwie pracy i ochronie środowiska. To ich ambicja, motywacja i zaangażowanie stanowią podstawę naszego sukcesu.
Jako generalny wykonawca troszczymy się o to, aby inwestycje powstawały w ustalonym czasie i budżecie, zgodnie z ideami zrównoważonego budownictwa, były funkcjonalne, bezpieczne, a także kreowały przyjazne ludziom miejsca pracy. Dlatego tak ważne jest dla nas budowanie bezpieczne – naszym priorytetem jest zero wypadków i najwyższe standardy BHP. W 2020 roku firma MCKB zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim i zdobyła zaszczytną nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Buduj bezpiecznie”. Firma jest członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Z nami budujesz nie tylko teraźniejszość, ale także przyszłość, opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w każdy projekt. MCKB – partner, na którym możesz polegać przez kolejne lata.


KRZYSZTOF GROMEK – wiceprezes MCKB, kieruje firmą przez dynamiczne wyzwania, prowadzi ją ku nowym zadaniom, kierując się strategiczną wizją i pasją do postępu. Swoją karierę zawodową rozpoczął w sektorze budowlanym po ukończeniu studiów inżynieryjnych z zakresu budownictwa na Politechnice Łódzkiej. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych wraz z dwoma kolegami Piotrem Grabowiczem i Karolem Midelem założyli firmę budowlaną, która działa do dziś. Jego wczesne lata w branży budowlanej charakteryzowały się praktycznym podejściem do zarządzania projektami – doskonalił swoje umiejętności i zdobył głęboką wiedzę na temat tej dziedziny. Krzysztof Gromek docenia szczególną wartość zespołu o różnorodnym składzie, i aktywnie wspiera wymianę pomysłów.

PQ
open