Home Biznes i Ludzie KREISEL TECHNIKA BUDOWLANA – 30-LECIE W SZCZAWNICY!
KREISEL TECHNIKA BUDOWLANA – 30-LECIE W SZCZAWNICY!
0

KREISEL TECHNIKA BUDOWLANA – 30-LECIE W SZCZAWNICY!

0
0

Nasz jubileusz to idealna okazja do wzmocnienia więzi z kontrahentami, którzy budują z nami markę KREISEL

Początek roku 2024 na długo zapadnie nam w pamięć ze względu na wyjątkowe obchody 30. rocznicy założenia naszej firmy. Jubileusz świętowaliśmy w dniach 7–10 stycznia w Hotelu Park Resort Szczawnica. Zaprosiliśmy 80 przedstawicieli kluczowych firm dystrybucyjnych z całej Polski, aby wspólnie celebrować nasze święto.

Rozpoczęliśmy od nieformalnego wieczoru, który został uświetniony przez interesujący speech międzynarodowego sędziego Szymona Marciniaka. Jego historie i anegdoty zrobiły na nas ogromne wrażenie i stanowiły doskonały początek jubileuszu. Dodatkowo goście mogli spróbować szczęścia w ruletce oraz pokerze.

Kolejny dzień zaczęliśmy od wyprawy na narty oraz spaceru po urokliwej Szczawnicy. Wieczorem nastąpił punkt kulminacyjny, czyli uroczysta gala, podczas której wręczyliśmy nagrody, a także mieliśmy przyjemność wysłuchać występu piosenkarki Anny Karwan. Galę znakomicie poprowadziła Dorota Gardias.

W ostatni dzień udaliśmy się na kulig, który dostarczył wszystkim niezapomnianych widoków. Podróż zakończyliśmy ogniskiem, a także wspólnym śpiewem i tradycyjnymi góralskimi przysmakami, co idealnie zwieńczyło nasze spotkanie. Pogoda, frekwencja i gwiazdy wieczoru zdecydowanie dopisały!

Podsumowując, jubileusz firmy to nie tylko okazja do świętowania, ale również do budowania i wzmacniania relacji. Mogliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami, powspominać dawne projekty i realizacje. Była to wspaniała okazja do wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich naszych kontrahentów za dotychczasową współpracę.

Archiwum: Kreisel Technika Budowlana

open