Home Materiały i Technologie SPACE by CODA – innowacyjne rozwiązanie immersyjne szyte na miarę
SPACE by CODA – innowacyjne rozwiązanie immersyjne szyte na miarę
0

SPACE by CODA – innowacyjne rozwiązanie immersyjne szyte na miarę

0
0

Odkryj SPACE by CODA – nowatorskie rozwiązanie immersyjne, które łączy w sobie dźwięk przestrzenny, oświetlenie, akustykę i sztukę, tworząc niepowtarzalne doświadczenie audio-wizualne. Dzięki dyskretnym panelom o grubości zaledwie 7 cm, SPACE by CODA jest idealnym wyborem dla architektów i projektantów wnętrz, pozwalając na osiągnięcie doskonałego dźwięku i estetyki bez zakłócania wyglądu przestrzeni. System oferuje nieograniczone możliwości dostosowania do potrzeb klienta, umożliwiając niestandardowe projektowanie paneli i modułów, co sprawia, że jest on skalowalny i łatwo adaptowalny do różnych przestrzeni, takich jak teatry, sale koncertowe, obiekty kultury, aule, muzea czy galerie.

W TOMMEX, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży, wspieramy architektów i projektantów wnętrz w tworzeniu wyjątkowych projektów, wykorzystując innowacyjne technologie jak SPACE by CODA, aby zapewnić zarówno profesjonalny dźwięk, jak i niezrównaną estetykę wnętrz.

SPACE by CODA to nowa era w integracji dźwięku przestrzennego, oświetlenia, i rozwiązań akustycznych, połączona z estetyką wizualną za pomocą ekranów projekcyjnych 4K lub artystycznych paneli. To eleganckie rozwiązanie zapewnia niezrównane doświadczenie audio-wizualne, oferując potężny dźwięk z dyskretnych paneli o grubości zaledwie 70 mm.

Przełamujemy schematy postrzegania dźwięku dzięki SPACE by CODA, wprowadzając unikatowe moduły wkomponowane w dzieła sztuki i ekrany projekcyjne. Te ultrapłaskie moduły gwarantują klarowność dźwięku, przewyższając tradycyjne głośniki, i zmieniają każdą przestrzeń, zapewniając niewidzialność technologii przy pełnym brzmieniu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego SPACE by CODA!


Odkryj SPACE Designer od SPACE by CODA – narzędzie do projektowania umożliwiające tworzenie systemów SPACE z głośnikami, panelami absorbującymi i dyfuzorami, idealnie dopasowanymi do każdej przestrzeni. Umożliwia projektowanie w dowolnym formacie, łącząc dźwięk przestrzenny z akustyczną adaptacją wnętrz.

SpaceDesigner · CODA (codaspacedesigner.com)

DŹWIĘK KONCERTOWEJ JAKOŚCI W KAŻDEJ PRZESTRZENI

Doświadcz dźwięku o jakości koncertowej w dowolnym miejscu, dzięki zaawansowanym przetwornikom i magnetycznym przewodnikom falowym 'instafit’. Te innowacje pozwalają na precyzyjne kierowanie dźwiękiem i kreowanie wrażeń przestrzennych z każdego panelu.

PROJEKTUJ Z WYKORZYSTANIEM SPACE

Rozwiń swoje możliwości projektowe dzięki SPACE, które oferuje ekran projekcyjny o jakości 4K, łączący w sobie doskonałość wizualną z niewidzialnym dźwiękiem. SPACE umożliwia prezentację treści wizualnych, od grafik po animacje, zachowując czystość estetyczną przestrzeni dzięki ukrytej technologii audio. To rozwiązanie zaprojektowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających projektów, gdzie design łączy się z technologią, tworząc unikalne doświadczenia przestrzenne.

INNOWACJA DLA KREATYWNOŚCI:

SPACE ART SPACE Art to idealne narzędzie dla każdego twórcy, umożliwiające prezentację dzieł sztuki, fotografii i niestandardowych treści w formie bezramowych wizualizacji. To unikalne rozwiązanie pozwala na eleganckie połączenie sztuki wizualnej z zaawansowaną technologią dźwiękową, która pozostaje niewidoczna dla oka. Zapewnia nie tylko estetyczne, ale i akustyczne wzbogacenie przestrzeni, zachowując przy tym czystość i spójność projektu wnętrza. SPACE Art otwiera nowe możliwości w integracji sztuki i designu, dostarczając narzędzi do tworzenia inspirujących i wielowymiarowych przestrzeni.

MODULARNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ: Dopasowane do Potrzeb

System SPACE charakteryzuje się modularnością, umożliwiając stworzenie dopasowanego rozwiązania audio. Oferuje szeroki wybór modułów o zróżnicowanych rozmiarach, które można dostosować do indywidualnych wymagań przestrzeni. SPACE Art dodaje możliwość pełnej personalizacji, pozwalając na niestandardowe projektowanie zarówno pod kątem estetycznym, jak i akustycznym. Dzięki trzem rozmiarom modułów głośnikowych oraz opcji wykorzystania falowodów kierunkowych, system gwarantuje optymalne dopasowanie i kontrolę dźwięku, zapewniając zarówno wyjątkową jakość audio, jak i estetyczne dopasowanie do wnętrza.

SPACE – Rozwiązanie Profesjonalne:

SPACE eliminuje potrzebę stosowania wielu kolumn głośnikowych i kabli, co upraszcza proces instalacji, jednocześnie poprawiając efektywność systemu i jego estetykę. Integracja funkcji takich jak ekrany projekcyjne, oświetlenie oraz panele absorpcyjne i dyfuzyjne znacząco obniża czas i koszty montażu, oferując jednocześnie zaawansowane rozwiązania audio-wizualne.

Rozrywka ze SPACE:

SPACE stać się kluczem do wyjątkowej gościnności i standardu obsługi w Twojej przestrzeni. Umożliwia stworzenie niezapomnianego środowiska audio-wizualnego dla gości Twojej restauracji, hotelowego lobby, spa, statku wycieczkowego, baru czy poczekalni, podkreślając dbałość o każdy szczegół.

Przestrzenie Korporacyjne i SPACE:

Technologia SPACE pozwala na spełnienie oczekiwań klientów w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Dzięki łatwej instalacji, ekrany SPACE mogą być szybko dostosowywane do różnych wydarzeń korporacyjnych. Ze SPACE Art, możliwe jest kreowanie spersonalizowanego środowiska audio-wizualnego w każdym typie pomieszczenia, idealnie nadającego się do konferencji, prezentacji, wystaw, targów czy szkoleń, zapewniając doskonałą jakość dźwięku dostosowaną do potrzeb grup od 12 do 400 osób.

Polityka i Biznes ze SPACE:

Wzmocnij swój przekaz za pomocą unikatowego dźwięku i wizualizacji dostępnych dzięki SPACE. To doskonałe rozwiązanie dla centrów konferencyjnych, sal kongresowych, a nawet dla dynamicznych reklam w salonach lotniskowych.

Kultura i SPACE:

Wzbogać muzea i galerie sztuki niewidzialnym dźwiękiem, który doskonale komponuje się z otoczeniem, nie odwracając uwagi od wystawianych dzieł. SPACE umożliwia personalizację i wtapianie się w każde środowisko za pomocą specjalnie zaprojektowanych wzorów.

Miejsca Kultu i SPACE:

Wprowadź elegancję i minimalizm do przestrzeni sakralnych, eliminując wizualny chaos bez zakłócania harmonii miejsca. SPACE pozwala dyskretnie integrować dźwięk w architekturze, zachowując czystość estetyczną.

Komercyjne Zastosowanie SPACE:

Wzmocnij pierwsze wrażenie w centrach handlowych, butikach i sklepach dzięki SPACE. Ta nowoczesna platforma audio-wizualna ułatwia stworzenie niezapomnianego doświadczenia dla klientów, podnosząc poziom percepcji marki.

SPACE – Live:

Bez ograniczeń architektonicznych, SPACE otwiera nowe możliwości dla sal koncertowych i klubów, oferując elastyczność montażu i prezentacji treści wizualnej w dowolnej orientacji, gwarantując spójność sensoryczną między obrazem a dźwiękiem.

SPACE – Rezydencje:

Dla architektów i projektantów wnętrz, SPACE to narzędzie do integracji zaawansowanej technologii AV bez zakłócania estetyki domowych przestrzeni. Zapewnia koncertową jakość dźwięku, modernizując kino domowe, salon, czy strefę gier bez kompromisów między designem a funkcjonalnością.

Kino Domowe i Salon:

SPACE umożliwia kreowanie kinowej atmosfery bez tradycyjnych ograniczeń, zwiększając immersję dzięki minimalistycznej estetyce i możliwości umieszczenia dźwięku tam, gdzie potrzebujesz – na ścianach lub sufitach.

Dźwięk Wielostrefowy i Streaming:

Zintegruj SPACE Art w swoim domu, tworząc atmosferę z ulubionymi obrazami zawierającymi dyskretne głośniki. Odkryj nowy wymiar słuchania muzyki i streamingowych treści audio z najwyższą jakością dźwięku Hi-Fi.

Gaming:

Przenieś się w centrum akcji dzięki SPACE, doświadczając gier w nowym wymiarze, gdzie dźwięk i wizja łączą się w pełni zanurzającym doświadczeniu.

Zapewniamy wsparcie projektowe dla architektów i projektantów wnętrz przy implementacji rozwiązania SPACE by CODA, systemów nagłośnienia oraz innych technologii towarzyszących.

Zachęcamy do kontaktu:

Marcin Zimny marcin@tommex.com.pl tel. 503 138 486

open