Home Topbuilder TOPBUILDER 2024 – ZNAMY LAUREATÓW!
TOPBUILDER 2024 – ZNAMY LAUREATÓW!
0

TOPBUILDER 2024 – ZNAMY LAUREATÓW!

0
0

9 maja w siedzibie SARP w Warszawie podczas gali TopBuilder wręczyliśmy nagrody branży budowlanej za najlepsze inwestycje, produkty i usługi.

TopBuilder to prestiżowe wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Także za obiekty budowlane odznaczające się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

W tym roku przyznaliśmy 44 statuetki. W kategorii INWESTYCJE przyznano 17 nagród, w kategorii PRODUKTY 26 oraz 1 statuetkę w kategorii USŁUGI – generalne wykonawstwo. Wśród Inwestycji nagrodzono 5 obiektów nowych, 7 obiektów zarówno w kategorii obiekt nowy, jak i w kategorii projektowanie, 2 obiekty po udanej modernizacji, 2 obiekty zarówno w kategorii obiekt po udanej modernizacji, jak i w kategorii projektowanie oraz 1 obiekt w kategorii obiekt użytkowany i w kategorii projektowanie. Wśród produktów doceniono 11 nowości rynkowych, 5 innowacji, 5 produktów jako nowość i innowacja, 4 rozwiązania sprawdzone w eksploatacji oraz 1 produkt zarówno w kategorii rozwiązanie sprawdzone w eksploatacji, jak i innowacja.

Zapraszamy do zapoznania się Listą Laureatów Top Builder 2024, a także z fotorelacją.

LISTA LAUREATÓW TOPBUILDER 2024

INWESTYCJE

PRODUKTY

USŁUGI

open