Home Topbuilder TOPBUILDER 2024 INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆSIŁĄ BRANŻY
INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆSIŁĄ BRANŻY
0

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆSIŁĄ BRANŻY

0
0

9 maja w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie podczas gali TopBuilder już po raz szesnasty wręczyliśmy nagrody za najlepsze przedsięwzięcia w branży budowlanej.

TopBuilder to prestiżowe wyróżnienie przyznawane za jakość, innowacyjność, ale też sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Nagrody otrzymują również usługi projektowe i wykonawcze oraz nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami. Dodatkowo wyróżniane są obiekty budowlane, które odznaczają się wysoką jakością projektowanej architektury, często posiadają ponadczasową formę, charakteryzują się rzetelnością wykonania oraz wymagają niecodziennych kwalifikacji i specjalizacji branżowej, a także stosowania materiałów o gwarantowanej certyfikatami jakości.

W tym roku przyznaliśmy 44 statuetki: w kategorii „Inwestycje” – 17 nagród, w kategorii „Produkty” – 26 nagród oraz 1 statuetkę w kategorii „Usługi”.

Podczas uroczystej gali, w której partnerowała nam firma PROCURAL, przedstawiciele branży budowlanej, architektury, inwestorzy, organizacje prośrodowiskowe oraz świat nauki mieli okazję do wymiany doświadczeń. Była to również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą nad innowacyjnymi projektami. Gala TopBuilder to nie tylko moment podsumowań, ale także inspiracja do dalszego działania i wprowadzania nowych, często zaskakujących rozwiązań w budownictwie.

Nagrody TopBuilder pokazują aktualną pozycję branży, wskazują możliwe drogi – wiodące trendy oraz nieodkryty dotąd potencjał. To wyjątkowe wyróżnienie pokazuje, jak istotny jest ciągły proces doskonalenia najlepszych na rzecz rozwoju całej branży. Każde z nagrodzonych produktów, usług czy inwestycji przyczynia się do umocnienia i podnoszenia standardów.

Zwycięzcom gratulujemy i cieszymy się, że już po raz szesnasty mogliśmy wyróżnić tych, którzy swoimi działaniami podkreślają wartość i konieczność rozwoju na rzecz budownictwa.

open