Home News „Razem pod naszym dachem”: Tectum Group świętuje 20-lecie działalności w Polsce
„Razem pod naszym dachem”: Tectum Group świętuje 20-lecie działalności w Polsce
0

„Razem pod naszym dachem”: Tectum Group świętuje 20-lecie działalności w Polsce

0
0

Tectum Group to wiodący ekspert w branży dekarskiej na polskim rynku. Specjalizuje się w pracy z wieloma technologiami i systemami pokryć dachowych, stosując różnorodne powłoki i hydroizolacje. Firma jest częścią belgijskiej Grupy Tectum, co pozwala jej korzystać z międzynarodowego doświadczenia i najnowszych rozwiązań technologicznych.

Tectum Group w Polsce wykonuje dachy dla obiektów przemysłowych, komercyjnych, mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dział Renowacji Dachów, Tectum Roofcomfort, oferuje kompleksową wiedzę specjalistyczną z zakresu inspekcji, naprawy i wymiany dachów, zapewniając najwyższy standard usług.

Wspólne świętowanie i budowanie relacji

Dnia 17 maja 2024 r. Tectum Group obchodziła swój wyjątkowy jubileusz 20-lecia obecności na polskim rynku. Wydarzenie, które odbyło się pod hasłem „Razem pod naszym dachem”, zorganizowane zostało w nowej siedzibie przedsiębiorstwa w Pruszkowie, stanowiąc symboliczny wyraz rozwoju firmy i perspektyw na przyszłość.

Uroczystość zgromadziła około 200 osób, które miały okazję cieszyć się niezapomnianym wieczorem pełnym wzruszeń i radości. Wśród uczestników nie zabrakło kluczowych partnerów biznesowych, klientów oraz pracowników, których wspólna praca i zaufanie stanowią fundamenty sukcesu firmy.

Brass Federacja: muzyczna podróż do Nowego Orleanu

Główną atrakcją wieczoru był energetyczny występ zespołu na żywo – Brass Federacja, który przeniósł gości w klimat nowoorleańskiej muzyki, zapewniając niezapomniane wrażenia artystyczne. Ich muzyka podkreśliła atmosferę jubileuszu, tworząc niepowtarzalną aurę i dodając wyjątkowego charakteru wydarzeniu.

Strefa Belgii: smakowe podróże po korzeniach Tectum Group

Dla uczestników przygotowano również specjalną strefę belgijską, nawiązującą do korzeni Tectum Group. Goście mogli delektować się różnorodnymi smakołykami, w tym tradycyjnymi belgijskimi frytkami, wyśmienitym piwem oraz czekoladą, co dodatkowo podkreśliło międzynarodowy charakter firmy i stworzyło niepowtarzalną atmosferę.

Wśród gości nie zabrakło również delegacji z centrali belgijskiej grupy Tectum, co podkreśliło silne więzi i współpracę między oddziałami firmy na poziomie międzynarodowym.

Nowa ekologiczna siedziba

Nie bez znaczenia jest również fakt, że nowa siedziba firmy w Pruszkowie została zaprojektowana z myślą o ekologii i zrównoważonym rozwoju. Wykorzystując innowacyjne technologie i materiały o niskim wpływie środowiskowym, nowy budynek nie tylko stanowi doskonałe miejsce pracy, ale również jest wyrazem zaangażowania Tectum Group w dbałość o środowisko naturalne i przyszłe pokolenia.

Budujemy lepsze jutro

Podczas jubileuszu podkreślono nie tylko osiągnięcia minionych dwóch dekad, ale także wyznaczono cele na przyszłość. Tectum Group kontynuuje swoją misję budowania lepszego jutra poprzez innowacyjne rozwiązania, zrównoważony rozwój i dążenie do doskonałości, niezmiennie wspierana zaufaniem klientów i partnerów.

tags:
open