Home Firmy CEEQA: STRABAG FIRMĄ ROKU W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ I POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ
CEEQA: STRABAG FIRMĄ ROKU W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ I POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ
0

CEEQA: STRABAG FIRMĄ ROKU W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ I POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ

0
0

14 kwietnia w Warszawie STRABAG otrzymał nagrodę Construction Company of the Year podczas 13. Gali CEEQA, która obyła się w SOHO Factory w Warszawie. Laur najlepszej firmy budowlanej w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej odebrał Alfred Watzl, członek zarządu STRABAG Sp. z o.o. Nagrody Central & Eastern European Real Estate Quality Awards to jedne z najważniejszych wyróżnień branży nieruchomości w Europie. STRABAG był nimi wyróżniany już czterokrotnie.

 
– Z wielką dumą odbieram tę nagrodę w imieniu 17 tys. pracowników STRABAG z 17 krajów Europy Środkowo- i Południowo Wschodniej. To dzięki nim powstało w tym regionie tak wiele wyjątkowych projektów. Rok 2015 był także ważny dla Polski. Z sukcesem zakończyliśmy kilka dużych realizacji, takich jak Fabryka Volkswagena we Wrześni i dwa okazałe centra handlowe: Aleję Bielany dla Grupy Ikea i Zielone Arkady dla ECE. Cieszę się też, że nasi koledzy ze STRABAG Real Estate rozpoczęli działalność na polskim rynku i wspólnie realizujemy już pierwsze inwestycje. Właśnie finiszujemy z budową Astoria Premium Offices w Warszawie. Jestem dumny z naszych osiągnięć. Jestem zadowolony z faktu, że są one dostrzegane i doceniane także przez branżę, która w ciągu ostatnich 10 lat przyznała nam czterokrotnie tytuł najlepszej Firmy Budowlanej Roku. Składam gorące podziękowania członkom jury, naszym partnerom biznesowym oraz całemu zespołowi STRABAG w Europie Środkowo- i Południowo-Wschodniej – mówi Alfred Watzl, członek zarządu STRABAG Sp. z o.o.

Lider na rynku europejskim
Trofea Central & Eastern European Quality Awards przyznawane są od 13 lat przez grono wybitnych reprezentantów związanych z rynkiem nieruchomości, budownictwa i finansów. STRABAG już po raz kolejny został doceniony jako lider na rynku za skuteczne zarządzanie, innowacyjne rozwiązania, efektywne modele współpracy i kluczowe osiągnięcia mające wpływ na kondycję rynku budowlanego. Do tej pory na podium z tytułem Construction Company of the Year STRABAG  znalazł się w latach 2005, 2009 i 2012. Wielokrotnie nagradzane były także projekty realizowane przez firmę.  Wśród zdobywców prestiżowych nagród CEEQA znalazły się Galeria Katowicka, jako budowa roku 2014 r. czy Centrum Handlowe Atrium Felicity, uznane za najlepsze w kategorii Real Estate Development of the Year 2015.

Industrial Company of the Year 2016
STRABAG od wielu lat jest także patronem jednej z ważniejszych nagród wręczanych podczas Gali CEEQA – Industrial Company of the Year. W tym roku z rąk Alfreda Watzla, członka zarządu STARBAG w Polsce wyróżnienie to odebrała firma Panattoni.

Budowanie Nowej Europy
Central & Eastern European Quality Awards to najważniejsze wydarzenie branżowe w regionie Europy Środkowo- i Południowo-Wschodniej, które co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli świata nieruchomości i finansów. W tegorocznej uroczystości rozdania nagród wzięło udział ponad 700 przedstawicieli branży z 50 krajów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było ”Budowanie Nowej Europy” w postsowieckim świecie, jako największe wyzwanie europejskiej historii najnowszej.

open