Home News CENTRUM DYSTRYBUCYJNE INOUTIC – CZAS NA LOGISTYCZNĄ REWOLUCJĘ
CENTRUM DYSTRYBUCYJNE INOUTIC – CZAS NA LOGISTYCZNĄ REWOLUCJĘ
0

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE INOUTIC – CZAS NA LOGISTYCZNĄ REWOLUCJĘ

0
0

Jedyna w Polsce powierzchnia magazynowa profili w pełni pod dachem, zadaszony obszar przeładunkowy, najwyższe standardy bezpieczeństwa, najnowsze rozwiązania logistyczne, to główne atuty nowo powstałego Centrum Dystrybucyjnego Inoutic. Jego oficjalne otwarcie odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku w Rabowicach pod Poznaniem.

Centrum Dystrybucyjne Inoutic to 12 500 m2 w pełni zadaszonej powierzchni magazynowej w hali, 200 m2 zaplecza biurowo-socjalnego oraz 1.200 m2 placu przeładunkowego, dodatkowo zadaszonego na powierzchni 900 m2. Realizacja zamówień i wysyłka wyrobów gotowych z nowej lokalizacji ruszy już 25 kwietnia.

„Centrum Dystrybucyjne, to kolejny krok na drodze do zapewnienia najwyższego, w branży okiennej, poziomu obsługi logistycznej” – mówi Tomasz Łapa, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu. Nowa hala magazynowa zapewni pełną ochronę gotowych produktów przed wpływem warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych, a rozległy teren zewnętrzny zapewni sprawną i bezkolizyjną obsługę kilku ciężarówek jednocześnie. „Optymalne i efektywne wykorzystanie nowej hali oraz zastosowanie w niej nowoczesnych rozwiązań logistycznych, znacząco wpłynie na dalsze usprawnianie procesów wysyłki towarów oraz ich jakość” dodaje Tomasz Łapa.

W Centrum Dystrybucyjnym Inoutic znajdą się także rozwiązania poprawiające efektywność i ergonomię pracy wewnątrz magazynu. Przełoży się to bezpośrednio na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników, ale również kierowców, współpracujących z Inoutic. Szerokie drogi transportu wewnętrznego, zmniejszeniu bloków składowania produktów czy obniżenie wskaźnika ilości ton wyrobów gotowych na m2 powierzchni magazynowej, to tylko niektóre udogodnienia zastosowane w Centrum Dystrybucyjnym. Udogodnienia te w połączeniu z najnowszą instalacją ogrzewania podłogowego i sterowanym niezależnie, strefowym oświetleniem typu LED, gwarantują komfort i ponad standardowe warunki pracy.

Nowa hala zlokalizowana jest w Rabowicach pod Poznaniem, niecałe 2 km od aktualnej siedziby firmy w Jasinie. Dojazd do hali jest bardzo wygodny, bezpośrednio drogą asfaltową z trasy nr 92 (Poznań – Warszawa). Dodatkowo przed Centrum Dystrybucyjnym znajduje się rozległy parking, na którym kierowcy bezpiecznie będą mogli oczekiwać na wjazd.

Nowe Centrum Dystrybucyjne to kolejna inwestycja, która pokazuje, że Inoutic, konsekwentnie realizuje biznesową wizję braci Anger, charyzmatycznych prekursorów branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i założycieli Inoutic, zawartą w słowach: „Od pionierów PVC do technologów przyszłości”. Każdego dnia doskonalimy naszą organizację oraz koncentrujemy się na rozwoju w zakresie jakości, serwisu i obsługi Klientów.


Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.
Magdalena Otlewska
Koordynator Marketingu
e-mail: magdalena.otlewska@inoutic.com
tel. 61 818 70 45
mob. +48 601 795 646

open