Home Firmy JAKUB BŁASZCZYKOWSKI AMBASADOREM LG
JAKUB BŁASZCZYKOWSKI AMBASADOREM LG
0

JAKUB BŁASZCZYKOWSKI AMBASADOREM LG

0
0

Firma LG Electronics Polska ogłosiła, iż Jakub Błaszczykowski, jeden z najlepszych graczy polskiej reprezentacji oraz piłkarz włoskiej drużyny ACF Fiorentina, został Ambasadorem marki LG. Jednocześnie gwiazda sportowa zostanie twarzą kampanii promocyjnej nowych telewizorów LG na 2016 oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG.

Jeden z najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji, „Piłkarz Roku”*, dwukrotny „Mistrz” niemieckiej Bundesligi, znakomity strzelec, który przez 4 lata dowodził na pozycji kapitana polskiej reprezentacji – to tylko niektóre z sukcesów Kuby Błaszczykowskiego – nowego Ambasadora LG. Przez wiele lat budował on swoją pozycję w polskich i światowych rozgrywkach zdobywając dla Polski kilkanaście bramek w 66 meczach. Nieustanie pracując nad swoją formą, dąży do mistrzostwa w swojej dyscyplinie.

Marka LG natomiast, znana na całym świecie ze swego dążenia do kreowania innowacyjnych rozwiązań w elektronice, wprowadza na rynek nowe telewizory LG OLED TV, LG Super UHD 4K oraz innowacyjne klimatyzatory z technologią Smart Inverter, co pozwoli stworzyć zarówno mistrzowski klimat jak i mistrzowskie emocje razem ze swym nowym Ambasadorem  – Kubą Błaszczykowskim.

LG jest marką, która nieustanne tworzy zaawansowane technologicznie rozwiązania i dąży do doskonałości w swej dziedzinie. Uosobieniem tych wartości jest również Kuba Błaszczykowski, który z równie wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do wyzwań stawianych przez przeciwników na boisku jak i w życiu prywatnym.   Zarówno piłkarz, jak i LG stale udoskonalają to, co mają najlepsze – Kuba grę z pasją i wielkim zaangażowaniem, a LG swoje innowacje, które ułatwiają życie ludziom na całym świecie.

Tworzenie mistrzowskiego klimatu to specjalność LG w dziedzinie klimatyzacji. Podczas gdy meczom naszej reprezentacji towarzyszyć będzie atmosfera gorącego dopingu, a emocje sięgną zenitu, klimatyzatory LG błyskawicznie schłodzą kibiców rozpalonych sportowymi zmaganiami.

„Od lat zapewniamy komfortowy klimat w polskich domach, licznych biurowcach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej, a tym razem wraz z Kubą – naszym Ambasadorem, dzięki wydajnym i energooszczędnym systemom klimatyzacji , postaramy się stworzyć prawdziwie mistrzowski klimat podczas święta futbolu” – mówi Jarosław Jóźwiak – Dyrektor Działu Air Conditioning&Energy w LG Electronics Polska.

„Dążenie do doskonałości w swoich dziedzinach niezależnie od wyzwań i przeciwności, wyróżnia mistrza spośród innych graczy. Niezależenie od tego, czy chodzi o sport, technologię, biznes czy inne obszary – cechy prawdziwego mistrza pozostają niezmienne. W LG głęboko wierzymy w te ideały i dlatego uważamy, że współpraca z Kubą to doskonały krok.” powiedział Marcin Kubiszak, Category Manager Home Entertainment w LG Electronics. „Kibicujemy sobie wzajemnie i mamy nadzieję, że Kubie uda się wywołać dużo emocji już na boisku, a LG w tym samym czasie dostarczyć mocnych wrażeń na ekranach telewizorów LG 4K.”

„Cieszę się z możliwości reprezentowania LG w Polsce, łączy nas ogromna pasja do tego co robimy na co dzień. Razem tworzymy zgrany zespół, w którym ja dam z siebie wszystko, aby dostarczyć ogromnych emocji na boisku, a LG zaprezentuje moje starania w doskonałym, mistrzowskim klimacie, na mistrzowskich telewizorach” – mówi Kuba Błaszczykowski.

W trakcie współpracy z marką LG, Kuba Błaszczykowski staje się „twarzą” kampanii promocyjnej i reklamowej zarówno nowych telewizorów LG OLED oraz Super UHD 4K jak i innowacyjnych klimatyzatorów LG.
Jako Ambasador marki, będzie m.in. uczestniczył w wybranych wydarzeniach LG, a jego wizerunek stanie się nieodłączną częścią nadchodzących kampanii oraz komunikacji marketingowej. Kontrakt o wzajemnej współpracy między partnerami został zawarty na rok.

Blaszczykowski_foto_sport_2

*według Plebiscytu Piłki Nożnej

open