Home Builder Exclusive OVO WROCŁAW
OVO WROCŁAW
0

OVO WROCŁAW

0
0

W ramach projektu Builder Exclusive prezentujemy tylko szczególne i wyjątkowe inwestycje  w nietuzinkowej formie i szacie graficznej. Zeszłoroczne pierwsze wydanie zostało ciepło przyjęte przez szeroko rozumiane środowisko budowlane. Dlatego też kolejną inwestycją, jaką przybliżymy,  będzie futurystyczny kompleks OVO Wrocław.

Do wydania zostały zaproszone osoby biorące udział w całym procesie realizacyjnym projektu – począwszy od wywiadu z architektem Asafem Gottesman’em, przez obszernym materiał od inwestora i generalnego wykonawcy, a skończywszy na prezentacji zastosowanych zaawansowanych technologii i produktów, bez których założenia inwestora nie mogłyby być zrealizowane.

OVO Wrocław, pierwsza w Polsce budowla nawiązująca do nurtu architektonicznego zwanego blobitekturą, jest doskonałym przykładem urzeczywistnienia futurystycznych koncepcji i wizji twórców. Wyjątkowe wydanie, które oddajemy do Państwa rąk, pokazuje, że dostępne na rynku rozwiązania technologiczne oraz odpowiednie doświadczenie i profesjonalizm w wykonaniu dają architektom oraz inwestorom ogromne możliwości twórcze. Udana realizacja OVO jest przykładem na to, że właśnie dzięki marzeniom inwestora i kreatywnej oraz odważnej twórczości architekta miasto Wrocław zyska nowe wielofunkcyjne miejsce, które będzie służyło wszystkim jego mieszkańcom.

ovo

open