Home Builder Exclusive OVO WROCŁAW DOCENIONE PRZEZ „BUILDER EXCLUSIVE”
OVO WROCŁAW DOCENIONE PRZEZ „BUILDER EXCLUSIVE”
0

OVO WROCŁAW DOCENIONE PRZEZ „BUILDER EXCLUSIVE”

0
0

Właśnie ukazało się specjalne wydanie prestiżowego branżowego miesięcznika. „Builder Exclusive” w całości poświęcony jest futurystycznemu projektowi OVO Wrocław.

92 strony swojego wydania , „Builder Exclusive”, zostały poświęcone realizacji OVO Wrocław. Dlaczego wydawnictwo doceniło charakterystyczną wrocławską inwestycję w tak spektakularny sposób?

Szukaliśmy ikony i sugestywnego przykładu najnowszej architektury w naszym kraju. OVO Wrocław łączy funkcje w nowoczesny sposób, wyróżnia się futurystyczną bryłą, a przy tym jest to budynek otwarty i oryginalnie wpisany w tkankę miasta. Dlatego stał się jednym z najciekawszych oraz najgłośniejszych projektów realizowanych w ostatnich latach w całej Polsce – mówi Michał Grocki, Project Manager Builder Exclusive.

W „Builder Exclusive” wspomnianą oryginalną koncepcję OVO Wrocław przedstawia jej twórca – Asaf Gottesman. Co jeszcze znajdziemy w specjalnym wydaniu miesięcznika? O idei inwestycji i elementach, które zdecydowały o jej ostatecznym kształcie, opowiadają Ron Ben Shahar, partner zarządzający Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław, Shuckie Ovadiah – inwestor i CEO, Zbigniew Zajączkowski – prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo – generalnego wykonawcy, architekt Piotr Bury – dyrektor wrocławskiego biura JSK Architekci. Z kolei Robert Dawidowicz z firmy DuPont opowiada o corianie – wyjątkowym materiale, który pokrył białą elewację budynku.

Publikacja w wydaniu specjalnym „Builder Exclusive” to dla nas ogromne wyróżnienie. Magazyn znakomicie zna polski rynek budowlany, a to dodatkowo podnosi prestiż wydania poświęconego wyłącznie OVO Wrocław – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

„Builder Exclusive” wzbogacają artystyczne fotografie OVO Wrocław. Zostały wykonane specjalnie na potrzeby tego wydania. Niektóre z nich zaskoczą nawet tych, którzy doskonale znają budynek OVO Wrocław.

Wydanie specjalne „Builder Exclusive” to nowy projekt miesięcznika „Builder”. W ramach publikacji wydawca w sposób integralny przedstawia starannie wyselekcjonowane procesy inwestycyjne. Takie, które stanowią wzór do naśladowania i mogłyby być inspiracją dla całego rynku biznesowo-budowlanego. Magazyn będzie rozprowadzany wśród prenumeratorów, w czasie eventów, spotkań, konferencji w których uczestniczy „Builder”, platformach mobilnych oraz na terenie OVO Wrocław.

Wersja anglojęzyczna publikacji

Kontakt w sprawie wydania:
Michał Grocki  – Project Manager
grocki@buildercorp.pl

open