Home Firmy TARGI PORTA 2016
TARGI PORTA 2016
0

TARGI PORTA 2016

0
0

Targi PORTA 2016 to trzecia edycja wewnętrznego wydarzenia branżowego organizowanego przez firmę PORTA KMI POLAND. Odbywają się w dniach 26-30 września 2016 roku w Ełku. Tegoroczne spotkanie przygotowane pod hasłem „Efektywna sprzedaż” to liczne pokazy, prezentacje i interesujące zajęcia warsztatowe. Goście będą mieli także niepowtarzalną okazję zobaczyć najnowszą fabrykę drzwi stalowych– PORTA STEEL- jedną z najnowocześniejszych w Europie. Builder również był obecny na targach.

Targi PORTA 2016 oficjalnie zainaugurują jubileuszowy rok obchodów 25-lecia istnienia  firmy PORTA KMI POLAND.

Na potrzeby wydarzenia specjalnie zaaranżowano przestrzeń jednej z hal produkcyjnych spółki i zorganizowano w niej 10 stref, w których  przedstawione zostaną m.in.: nowości produktowe, najnowsze trendy w branży wnętrzarskiej czy aktualne rozwiązania sprzedażowe:

o   Strefa „Efektywnej sprzedaży” – zaprezentowany zostanie w niej modelowy salon sprzedaży z ergonomicznymi rozwiązaniami ekspozycyjnymi. W strefie goście będą mogli także uczestniczyć w pokazach wzorcowego procesu sprzedażowego.

o   Strefa „Fornir” – przybliży nowe, atrakcyjne rozwiązania podkreślające piękno naturalnego materiału.

o   Strefa „Inwestycje” – zaprezentuje osiem wybranych realizacji inwestycyjnych. Każdą z nich reprezentować będą produkty, w których wykorzystane zostały ciekawe i niestandardowe rozwiązania, odpowiadające na potrzeby danej inwestycji.

o   Strefy „Materiały Marketingowe” oraz „Komunikacja Marketingowa” – zaprezentują pakiet narzędzi wspomagających sprzedaż, w tym wiele działań zaplanowanych na 2017 rok.

o   Strefa „Wnętrza” – zaaranżowano w niej kolekcje PORTA w różnych, często niestandardowych wnętrzach, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

o   Strefy „Arena” i „Park Technologiczny” – to miejsca, w których eksperci spółki oraz zaproszeni goście specjalni poprowadzą ciekawe prezentacje.

o   Sfera „Centrum R&D” – poświęcona będzie projektom drzwi z nietypowymi rozwiązaniami planowanymi do wdrożenia w najbliższych miesiącach.

o   Strefa „AGM” –odbywać się będą w niej pokazy montażu produktów premium takich jak drzwi przeciwpożarowe czy drzwi pasywne oraz produktów stalowych wprowadzonych do oferty PORTA po otwarciu fabryki PORTA STEEL.

Targi PORTA to wydarzenie, które po raz pierwszy odbyło się 2013 roku w głównej siedzibie firmy w Bolszewie k. Wejherowa na Pomorzu, gromadząc  ponad 1300 gości. Od tamtej pory Targi na stałe wpisały się do kalendarza, jako jedyne w swoim rodzaju wewnętrzne spotkanie przedstawicieli branży stolarki otworowej i wnętrzarskiej. Swoją obecność na Targach PORTA 2016 zapowiedziało ponad 2000 osób z Polski i zagranicy.


PORTA KMI POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. Spółka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. PORTA KMI POLAND to obecnie pięć zakładów produkcyjnych – cztery w Polsce i jeden w Rumunii: fabryka w Bolszewie produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe; dwie fabryki w Ełku – dedykowane produkcji skrzydeł i ościeżnic wewnątrzlokalowych oraz drzwi stalowych, fabryka w Suwałkach – dedykowana produkcji skrzydeł i ościeżnic fornirowanych i drzwi zewnętrznych oraz fabryka PORTA KMI ROMANIA srl w rumuńskim Aradzie. Najnowszą inwestycją firmy jest fabryka PORTA STEEL w Ełku wyposażona w nowoczesny park maszynowy. Łączna powierzchnia zakładu to około 15 tys. m², zaś koszt inwestycji wyniósł około 70 mln złotych. Jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie pozwolił poszerzyć portfolio produktowe o drzwi stalowe dostosowane do szerokich potrzeb rynku – od drzwi ekonomicznych cenowo po drzwi o najwyższych parametrach technicznych, przeznaczonych do mieszkań, obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Spółka zatrudnia ponad 1900 pracowników. Sprzedaż produktów prowadzi poprzez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów, posiadających salony ekspozycyjne oraz magazyny w dużych miastach Polski, współpracujących z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju. Miesięcznie produkty PORTA wybierane są przez 20 000 Klientów w Polsce.

Więcej o PORTA KMI POLAND na www.porta.com.pl

open