Home Realizacje NOWA INWESTYCJA YAREAL W MIASTECZKU WILANÓW
NOWA INWESTYCJA YAREAL W MIASTECZKU WILANÓW
0

NOWA INWESTYCJA YAREAL W MIASTECZKU WILANÓW

0
0

Yareal rusza z ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnych budynkach osiedla Strefa Wilanów, które powstanie przy wjeździe do Miasteczka Wilanów, tuż obok ratusza dzielnicy. W dwóch etapach inwestycji Yareal wybuduje 9 budynków, w których znajdzie się blisko 300 mieszkań.

Kompleks zostanie wzniesiony w punktowej, ekstensywnej zabudowie. Wewnątrz osiedla – powstającego na ostatniej niezagospodarowanej działce w najbardziej reprezentacyjnej części dzielnicy – będą dominowały tereny zielone.

Zapewniamy szeroki wybór mieszkań, od kompaktowych jedno- i dwupokojowych, aż po komfortowe pięciopokojowe apartamenty z tarasami, zlokalizowane na ostatnich piętrach. Powierzchnia lokali wyniesie od 35 do 130 mkw. Poprawiając pierwotny projekt stworzyliśmy w Strefie Wilanów bardzo przemyślane układy lokali, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb przyszłych mieszkańców. Inwestycja została przyjęta z dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród obecnych mieszkańców Wilanowa, którzy szukają większego mieszkania lub traktują zakup jako inwestycję – mówi dyrektor działu projektów mieszkaniowych Yareal Polska, Jacek Zengteler.

26 października odbyło się uroczyste otwarcie biura sprzedaży wraz z trzypokojowym mieszkaniem pokazowym o powierzchni około 75 mkw. Biuro znajduje się na terenie inwestycji, przy skrzyżowaniu ulic Kieślowskiego i Oś Królewska, w pobliżu wjazdu na teren Miasteczka od ul. Przyczółkowej.

Strefa Wilanów powstanie w sercu dzielnicy – obok parku linearnego nad Kanałem Wolickim, w otoczeniu widokowej Osi Królewskiej, plaży Wilanów, reprezentacyjnego budynku ratusza, a także największego w Miasteczku placu miejskiego, przy którym funkcjonują m.in park rekreacyjny, liczne restauracje i sklepy. Po zakończeniu przez Yareal budowy osiedla ta oferta jeszcze się poszerzy, dzięki usługom i sklepom, które usytuowane będą w sześciu lokalach, zaplanowanych w przyziemiach nowych budynków mieszkalnych.

Architekci z cenionej pracowni Kuryłowicz & Associates podkreślili w swoim projekcie charakter tej niezwykłej lokalizacji. Bardzo zależało nam, aby projekt Strefy Wilanów był reprezentacyjny, a jednocześnie doskonale wkomponowany w istniejące otoczenie efektownej architektury i siatki ulic, którym nadano już ostateczny kształt – wyjaśnia Jacek Zengteler.

Dzięki inwestycji Yareal ukończone zostaną również ścieżka rowerowa i chodnik wzdłuż ul. Kieślowskiego, które połączą Aleję Wilanowską z ulicą Klimczaka. Tym samym powstanie kompletne połączenie z trasą rowerową prowadzącą z Miasteczka Wilanów do Powsina i Lasu Kabackiego.

Wyburzenia szkieletów trzech budynków, będących pozostałością po przerwanej przed laty inwestycji innego dewelopera mają rozpocząć się w październiku. Rozpoczęcie realizacji pierwszego etapu inwestycji planowane jest w połowie 2017 r.

Ze względu na bardzo dobrą reputację Yareal jako dewelopera realizującego projekty wysokiej jakości, spotykamy się z bardzo dużym zainteresowaniem Strefą Wilanów ze strony klientów, którzy odwiedzają nasze biuro sprzedaży i mieszkanie pokazowe – dodaje Jacek Zengteler.

Yareal, Strefa Wilanow (widok z ul. Klimczaka)


Yareal Polska Sp. z o.o., wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań, zarówno w ramach działalności deweloperskiej, jak i zarządzania realizacją projektów dla naszych Klientów. Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.
Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektu architektonicznego oraz niezawodność – to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości inwestycji w nasze nieruchomości. Wszystkie realizowane przez nas obiekty, biurowe i mieszkaniowe, charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, centralnym położeniem, odpowiednim dojazdem i otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.
Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne a także budynki mieszkaniowe o standardzie premium.
Zrealizowany przez Yareal Polska projekt budynku biurowego Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie zyskał uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem jest przyznana w 2004 r. nagroda Construction & Investment Journal w kategorii „Best Office Development”. Zrewitalizowany budynek biurowy Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie, został poczwórnie nagrodzony. Eurobuild wyróżnił obiekt w kategorii „New Office of the Year 2011, Poland”, Construction & Investment Journal w kategorii „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, EuropaProperty nagrodził Mokotowska Square w kategorii „BREEAM Application In-Process”, zaś pośród CEE Quality Awards budynkowi Mokotowska Square przyznano nagrodę główną w kategorii „Office Development of the Year”.
W 2013 roku Construction and Investment Journal przyznał spółce kolejne dwie nagrody: “Residential Luxury Development of the Year” („Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku”) dla Hożej 55 oraz „ESSA Green Award” dla kompleksu biurowego Oxygen Park. W 2015 roku Rezydencja Konstancińska została wyróżniona w plebiscycie Domiporta – “Mieszkanie Roku 2014/2015”.
Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od listopada 2005 r.

open