Home Biznes i Ludzie CEMEX POLSKA ZDOBYWCĄ TYTUŁU KREATOR BUDOWNICTWA 2016
CEMEX POLSKA ZDOBYWCĄ TYTUŁU KREATOR BUDOWNICTWA 2016
0

CEMEX POLSKA ZDOBYWCĄ TYTUŁU KREATOR BUDOWNICTWA 2016

0
0

Firma CEMEX Polska wraz z dyrektorem Pionu Betonu, Michałem Daszkiewiczem, zostali laureatami konkursu Kreator Budownictwa 2016. Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa podczas gali zorganizowanej 24 listopada 2016 roku w Warszawie, w Pałacu Sobańskich.

Projekt Kreatorzy Budownictwa Roku działa od 2011 roku i jest skierowany do największych firm budowlanych, inwestorów i architektów, którzy swoim bogatym doświadczeniem i wyjątkową pracą przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa. Przyznawane tytuły umożliwiają przybliżenie dokonań wyróżnianych firm oraz stanowią inspirację dla innych rozwijających się przedsiębiorstw.

Aby zdobyć tytuł Kreatora Budownictwa Roku należy spełnić szereg kryteriów. Wybór jest dyktowany między innymi jakością wykonywanych usług, innowacyjnością i funkcjonalnością projektów oraz oryginalnością stosowanych rozwiązań. Ponadto, duże znaczenie przy wyborze ma poziom bezpieczeństwa i higieny pracy, oddziaływanie inwestycji przedsiębiorstwa na środowisko oraz wkład firmy w rozwój lokalnej urbanistyki.

CEMEX Polska to jeden z czołowych producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw o najwyższej jakości na polskim rynku. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i kapitałowi międzynarodowego koncertu, firma umacnia swoją silną pozycję w Polsce, gdzie posiada ponad 50 zakładów, w tym 2 cementownie, przemiałownię, terminal, 41 wytwórni betonu oraz 7 kopalń kruszyw.

Za największy priorytet CEMEX Polska stawia sobie bezpieczeństwo pracowników, klientów i dostawców i nieustannie podejmuje wszelkie działania, by osiągać swój cel: zero wypadków przy pracy. Fundament tych dobrych praktyk stanowi Globalna Polityka BHP CEMEX, zatwierdzona i podpisana przez Prezesa centrali i zakomunikowana we wszystkich krajach, w których działa CEMEX.

CEMEX Polska stale buduje lepszą przyszłość dla swoich pracowników, interesariuszy, partnerów i lokalnych społeczności, w których funkcjonuje i dostarcza najlepsze rozwiązania oraz produkty, których jakość zapewnia trwałość i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji.

Tegoroczny laureat, Michał Daszkiewicz współpracuje z CEMEX Polska od 5 lat i aktualnie jest dyrektorem zarządzającym Pionem Betonu oraz Członkiem Zarządu CEMEX Polska. Z branżą budowlaną jest związany od 14 lat. W tym czasie obejmował stanowiska menadżerskie, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu w branży chemii budowlanej. Z CEMEX Polska, związany jest od 5  lat, wcześniej pracował jako dyrektor odpowiedzialny za strategię rozwoju sprzedaży i marketingu produktów, dyrektor regionu oraz dywizji betonu, zarządzając rynkami i zakładami stacjonarnymi.

open