Home ARCHIWUM BUILDER – STYCZEŃ 2017
BUILDER – STYCZEŃ 2017
0

BUILDER – STYCZEŃ 2017

0
0

Pierwszy numer w nowym roku prognozuje wiele dobrego dla branży na najbliższą przyszłość: nowe projekty, cenne inicjatywy, optymizm i zapowiedź kolejnych owocnych lat w polskim budownictwie. Do takich inicjatyw należy nowa odsłona projektu „Buildera”, spajającego realizowane od czterech lat działania na rzecz rozwoju polskiej architektury i młodych polskich architektów z nowymi przedsięwzięciami.

Przedsięwzięcia te motywują do rozwoju zarówno inżynierów na początku ich drogi zawodowej, jak i całe firmy budowlane. Dla nas i dla naszych Partnerów – to ważna misja i nowe doświadczenie.

Kluczowe publikacje bieżącego wydania i kolejnych: debata Jak budować w tandemie, raporty Remonty i modernizacje, Branża budowlana nie traci optymizmu, o największych projektach rewitalizacyjnych, wyzwaniach polskich miast, polskich inżynierach, ich specjalizacjach, budowach, osiągnięciach badawczych, technologicznych i inwestycyjnych, architekturze i architektach zaangażowanych społecznie – z jednej strony pokazują trendy w budownictwie, a z drugiej – sygnalizują proces dojrzewania polskiego rynku budowlanego, jego olbrzymi potencjał i wyzwania, jakie jeszcze przed nim stoją.

Będziemy mieć w tym swój udział
– BUILDER. For the future.

Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna

SPIS TREŚCI >>

open