Home Firmy DWELL WELL ZASTĄPI BUDNER DEVELOPMENT
DWELL WELL ZASTĄPI BUDNER DEVELOPMENT
0

DWELL WELL ZASTĄPI BUDNER DEVELOPMENT

0
0

Budner S.A. z początkiem 2017 roku zmienia nazwę na Fundamental Group. Struktura grupy kapitałowej pozostaje bez zmian a spółka córka Budner Development zostanie zastąpiona nazwą Dwell Well Development.

Dwell Well jako część Fundamantal Group, znanej i renomowanej dotychczas grupy Budner S.A., będzie kontynuować ponad 20-letnią działalność poprzez budowanie pozycji rynkowej na fundamencie solidności i szerokiego doświadczenia. W ofercie firmy będą akademiki (obiekty hotelowo-usługowe w pobliżu popularnych uczelni wyższych), inwestycyjne obiekty mieszkaniowe, tworzone pod wynajem, oraz obiekty deweloperskie (mieszkania i lokale użytkowe na sprzedaż).

W Polsce powstaje coraz więcej obiektów z mikroapartamentami i mieszkaniami na wynajem jako alternatywa dla instrumentów finansowych. Udział w tym sektorze jest strategią Fundamental Group na przyszłość, gdzie spółka Dwell Well będzie walczyć o pozycje w branży rozwijając projekty wykończonych mieszkań na wynajem realizowanych w układzie „Design and build” (pod klucz). Spółka ma także w planach budowę sieci akademików – w pierwszym etapie dwóch w Warszawie oraz jednego w Krakowie – komentuje Łukasz Komornicki, prezes Dwell Well Development Sp. z o.o. (dawniej prezes Budner Development).

 

open