Home Firmy BRAMY GARAŻOWE FIRMY HÖRMANN Z NAGRODĄ DOBRY DESIGN 2017
BRAMY GARAŻOWE FIRMY HÖRMANN Z NAGRODĄ DOBRY DESIGN 2017
0

BRAMY GARAŻOWE FIRMY HÖRMANN Z NAGRODĄ DOBRY DESIGN 2017

0
0

Dobry Design 2017 – taki tytuł otrzymały bramy segmentowe LPU 40 z ozdobnymi intarsjami ze stali nierdzewnej i drewna. W organizowanym przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl konkursie w kategorii Otoczenie domu właśnie ten produkt firmy Hörmann otrzymał nagrodę główną.

Celem konkursu Dobry Design jest corocznie wyłonienie najciekawszych wzorniczo produktów z zakresu wyposażenia wnętrz oraz otoczenia domu.
Nagrodzone w tym roku bramy segmentowe LPU 40 z elegancką gładką powierzchnią Silkgrain, potrójnymi przetłoczeniami oraz ozdobnymi intarsjami ze stali nierdzewnej lub drewna, umieszczonymi na całej szerokości bramy lub tylko jej części, to propozycja dla najbardziej wymagających. To jednocześnie przykład, że najnowocześniejszej  technologii oraz najwyższej jakości wykonaniu i funkcjonalności może towarzyszyć atrakcyjne, nowatorskie wzornictwo.

Jury konkursu Dobry Design 2017, w skład którego, poza redakcją magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu dorzemieszkaj.pl, weszło 130 architektów i projektantów, oceniało zgłoszone do konkursu produkty, kierując się przede wszystkim ich wzorniczą atrakcyjnością. Ale pod uwagę brano także walory użytkowe, jakość wykonania, relację ceny do jakości, nowatorstwo oraz zgodność z obowiązującymi normami. Do konkursu, w jedenastu kategoriach, zgłoszonych zostało w sumie 216 produktów. Bramy firmy Hörmann nagrodzono w kategorii Otoczenie domu.

Nagroda wręczona została podczas szóstej edycji Forum Dobrego Designu, która 7 grudnia odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

open