Home Firmy BUDMA 2017 REKORDOWA DLA FAKRO
BUDMA 2017 REKORDOWA DLA FAKRO
0

BUDMA 2017 REKORDOWA DLA FAKRO

0
0

Bez wątpienia tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA były rekordowego dla FAKRO – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. FAKRO na BUDMIE to nie tylko spektakularne stoisko, ale przede wszystkim liczne wydarzenia towarzyszące z udziałem globalnej, nieprzerwanie rozwijającej się w sektorze stolarki otworowej firmy.

REKORDOWA liczba nagród
Podczas uroczystej Gali Otwarcia BUDMY 2017 FAKRO otrzymało aż cztery prestiżowe wyróżnienia. Firma została laureatem 3 Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodzone, zapewniające komfort i bezpieczeństwo produkty marki FAKRO, to okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 , drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky, supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy. FAKRO otrzymało także wyjątkową nagrodę ACANTHUS AUREUS za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

REKORDOWA powierzchnia wystawiennicza i REKORDOWE zainteresowanie odwiedzających
Na łącznej powierzchni wystawienniczej – 430 m2 i dwóch spektakularnych stoiskach FAKRO zaprezentowało szeroką gamę produktów. Przez cały czas trwania targów stoisko odwiedziła rekordowa liczba gości ok. 10 000 osób, co stanowi 1/5 wszystkich gości targów. Przybyli z zaciekaniem przyglądali się innowacyjnym rozwiązaniom. Olbrzymią uwagę skupiło nagrodzone Złotym Medalem BUDMY okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 oraz produkty z linii INNOVIEW.

REKORDOWA liczba nowości – INNOVIEW
Podczas targów odbyła się rynkowa premiera marki INNOVIEW, prezentującą kompleksową ofertą stolarki otworowej. FAKRO zaprezentowało linię produktową składającą się z zapewniających nieograniczone widoki drzwi podnoszono-przesuwnych, bram garażowych oraz markiz do okien pionowych. Zalety produktów marki INNOVIEW wraz z inspirującą kampanią marketingową zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej dedykowanej mediom i środowiskom branżowym.

REKORDOWY udział w wydarzeniach towarzyszących
Program targów BUDMA 2017 obfitował w liczne wydarzenia z udziałem FAKRO. Jednym z kluczowych było I Forum Gospodarcze Budownictwa pt. Uczciwe budowanie – utopia czy społeczny obowiązek. Jednym z prelegentów wydarzenia był Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę m.in. na potrzebę stworzenia nowego zawodu – montera stolarki, potrzebę ulg remontowo budowlanych oraz potrzebę weryfikacji Warunków Technicznych dla budynków i ich usytuowania 2021. Dopełnieniem forum była debata z udziałem środowisk branżowych, w której zgodnie zauważono potrzebę reformy kształcenia zawodowego w obszarze zawodów budowlanych. FAKRO od wielu lat angażuje się w kształcenie zawodowe dekarzy, obejmując swoim patronatem szkoły o profilu dekarskim. Wsparcie dekarzy oraz młodych osób przygotowujących się do wykonywania tego zawodu znalazło także odzwierciedlenie w patronowaniu przez FAKRO Turnieju „TURBO – DEKARZ”, 16. Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”, w którym po raz pierwszy w tym roku, z inicjatywy FAKRO, zmierzyli się uczniowie szkół zawodowych, kształcący się do wykonywania zawodu dekarz. Ponadto eksperci FAKRO przeprowadzili profesjonalny instruktaż montażu nowego produktu FAKRO, czyli markizy VMZ z systemem ZIP w wersji ręcznej, pełniącej jednocześnie funkcję moskitiery. Montaż odbył się w ramach cyklicznej „Monteriady”, będącej częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.

REKORDOWE zaangażowanie pracowników
W przygotowanie udziału FAKRO na BUDMIE zaangażowany był sztab ekspertów, managerów, specjalistów i doradców z zespołu FAKRO. Dzięki ich pracy, sercu i wielkiemu zaangażowaniu goście mogli nie tylko zobaczyć produktowe nowości na stoiskach, ale również zasięgnąć profesjonalnej porady i wiedzy na temat oferty FAKRO. We wspólne budowanie wizerunku i sukcesu na BUDMIE zaangażowanych było ponad 50 pracowników.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału FAKRO w tegorocznej BUDMIE wraz z szeroką relacją i dokumentacją zdjęciową dostępne są na stronie FAKRO.

open