Home Builder Awards ŁUKASZ KOMORNICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
0

ŁUKASZ KOMORNICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016

0
0

Leszek Stankiewicz, Wiceprezes Zarządu i Łukasz Komornicki, Przewodniczący Rady Nadzorczej, Osobowość Branży 2016 z Foundamental Group S.A. (Budowlana Firma Roku 2016).

Łukasz Komornicki (przewodniczący Rady Nadzorczej Fundamenta Group dawniej Budner SA) z branżą budowlaną związany od 1991 r. Współzałożyciel i właściciel FUNDAMENTAL GROUP efektywnie poszerza potencjał i przewagę konkurencyjną firmy, wpływając na jej rozwój, dzięki czemu Spółka zdobywa nowe i skomplikowane technologicznie kontrakty. Ponadto firma prężnie się rozwija w nowych strategicznie  segmentach rynku m.in. mieszkań na wynajem, akademikach oraz w infrastrukturze.
FUNDAMENTAL GROUP, dawniej Budner S.A., to jedna z kluczowych firm budowlanych w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku. Jako generalny wykonawca od 1991 r. realizuje wiele nowatorskich i skomplikowanych inwestycji. Spółka posiada ponadto projekty deweloperskie w budownictwie mieszkaniowym, a także budynki biurowe i handlowe na wynajem. W ramach działalności prowadzi projekty w systemie „Design and Build”. W związku z dynamicznym rozwojem i podążaniem za innowacyjnymi rozwiązaniami firma zmieniła nazwę na Fundamental Group.

open