Home Builder 4Young Architects PORTA DRZWI – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS
PORTA DRZWI – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS
0

PORTA DRZWI – BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS

0
0

PORTA KMI POLAND jest producentem drzwi oraz liderem w personalizacji produkcji w branży. Firma rozpoczęła działalność w 1992 roku w Bolszewie k. Trójmiasta. Dzisiaj jest liderem na polskim rynku drzwi, zatrudnia ponad 1500 pracowników oraz prowadzi sprzedaż poprzez sieć 150 salonów Autoryzowanych Dealerów i kilku tysięcy Autoryzowanych Punktów Dealerskich w Polsce i za granicą.

Stawiając w centrum uwagi potrzeby klientów, PORTA DRZWI tworzy nowoczesne rozwiązania oraz czerpie inspiracje z możliwości, jakie daje dzisiaj technologia. Podczas aktywnej współpracy z biurami architektonicznymi realizuje unikatowe pomysły przy wyposażaniu hoteli, teatrów, uczelni czy restauracji.

PORTA DRZWI nieustannie chce rozwijać innowacje, dlatego rozpoczęła badania nad daleko posuniętą personalizacją przy produkcji drzwi technicznych. W 2016 roku firma otworzyła fabrykę drzwi stalowych PORTA STEEL – dzisiaj jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Przed firmą kolejne wyzwanie – budowa następnej nowoczesnej linii produkcyjnej drzwi technicznych, wartej 49 milionów złotych.

Marka angażuje się w wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy związane z designem i architekturą. PORTA DRZWI od lat jest partnerem Łódź Design Festival. Dla młodych architektów organizuje konkurs „PORTA BY ME”.

PORTA DRZWI wspiera pasje i zainteresowania swoich klientów oraz dostarcza im inspiracji w urządzaniu wymarzonych wnętrz. Marka w 2016 roku była partnerem programu „Dom Marzeń”, emitowanego na antenie TVN, a obecnie rozpoczęła współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden, w ramach której jest partnerem programów takich jak „Domowe Rewolucje” czy „Wielkie małe pomysły”.

Więcej informacji o PORTA DRZWI znajduje się na stronie internetowej www.porta.com.pl, blogu Porta, profilu na Facebooku oraz Instagramie, a także kanale YouTube.

open