Home Firmy ES-SYSTEM W PLACÓWKACH PUBLICZNYCH W HOLANDII
ES-SYSTEM W PLACÓWKACH PUBLICZNYCH W HOLANDII
0

ES-SYSTEM W PLACÓWKACH PUBLICZNYCH W HOLANDII

0
0

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, dostarczyła oprawy oświetleniowe do ośrodka aktywacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon w Assen w Holandii.

Jest to kolejna realizacja spółki w Europe Zachodniej. Produkty ES-SYSTEM cieszą się zaufaniem i popularnością wśród tamtejszych inwestorów. Spółka liczy na dalszą ekspansję w tej części Europy.

Rynek oświetleniowy w Europie Zachodniej jest bardzo rozwinięty, a przez to wymagający. Realizacje w tamtym regionie są dla nas szczególnie istotne. Pokazują, że produkty ES-SYSTEM są w stanie z powodzeniem konkurować na globalnych rynkach. Nasze oprawy to gwarancja jakości, niezawodności i najwyższej klasy oświetlenia dostosowanego do konkretnych wymagań klientów. Z roku na rok cieszą się coraz większym zaufaniem wśród klientów z Europy Zachodniej, dlatego liczymy na dalszą ekspansję na tamtejsze rynki – mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM.

ZDROWE OŚWIETLENIE POMOŻE AKTYWIZOWAĆ SPOŁECZNIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
ES-SYSTEM oświetliła ośrodek aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon w Assen w Holandii. Spółka dostarczyła tam najwyższej jakości oświetlenie energooszczędne, w 100% oparte na technologii LED. Zastosowano m.in. oprawy Luna LED oraz S4000, które doskonale wkomponowały się w charakter nowoczesnego budynku.

Światło, w tym również światło sztuczne, na wiele sposobów wpływa na fizjologię i zachowanie ludzi. Odpowiedni dobór oświetlenia do ośrodka aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon był szczególnie istotny. Bardzo ważne było, żeby zapewnić przebywającym tam osobom jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju. Wszystkie produkty ES-SYSTEM posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują kupującym najwyższej jakości, komfortowe i bezpieczne oświetlenie, jednocześnie zapewniając niskie koszty eksploatacji – mówi prezes ES-SYSTEM.

Oprawa Luna LED daje nieograniczone możliwości aranżacji, ponieważ może przyjąć dowolny, stworzony na potrzeby inwestycji kształt i rozmiar. Dzięki temu system znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, nadając im niespotykany charakter. Oprawa zbudowana jest z nietoksycznego i niepalnego materiału, co dodatkowo daje klientom bezpieczeństwo i komfort przebywania w oświetlanych pomieszczeniach.

System S4000 to oprawa liniowa. Dzięki możliwości budowania struktur – linii lub kwadratów, możliwe jest równomierne oświetlenie dużych powierzchni. Zastosowanie tego systemu pozwoliło stworzyć aranżację doskonale wpisującą się w charakter budynku i dopasowaną do jego funkcji. Co więcej, System S4000 jest bardzo wydajny i energooszczędny, gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

Ośrodek aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych Alescon w Assen


ES-SYSTEM S.A. to największa polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów. W 2015 roku spółka ES-SYSTEM obchodziła 25-lecie działalności.

open