Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2017 – X JUBILEUSZ
LATO JAKOŚCI 2017 – X JUBILEUSZ
0

LATO JAKOŚCI 2017 – X JUBILEUSZ

0
0

Miesięcznik „Builder”, wiodący tytuł B2B i lider prasy opiniotwórczej dla branży budowlanej,  od 2008 roku prowadzi jedyną w swoim rodzaju i wyjątkową kampanię, której celem jest promocja tych, którzy stawiają na jakość i poważnie traktują jej rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Przez 9 lat trwania kampanii LATO JAKOŚCI wzięło w niej udział ok. 150 wiodących marek i firm – producentów, dystrybutorów, dostawców usług, technologii, wykonawców, deweloperów…
Rozmaite firmy, niekiedy konkurujące ze sobą, niemniej wszystkie ze wspólnym mianownikiem – JAKOŚĆ NA 1 MIEJSCU!

Cel kampanii od lat pozostaje ten sam – promocja jakości oraz tych, którzy są jej wierni i dzięki niej budują mocną, wiarygodną markę.

„Builder”, jako platforma mediowa docierająca do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, to idealne miejsce na podejmowanie jakże istotnego problemu jakości w branży.

X JUBILEUSZ zobowiązuje stąd tegoroczna edycja LATA JAKOŚCI zapowiada się niezwykle ciekawie – Debata LIDERÓW LATA JAKOŚCI, Forum nt. INWESTYCJI poczynionych na przestrzeni ostatnich 10 lat w jakość czy wreszcie WIZYTÓWKI 10-lecia LATA JAKOŚCI…

Wszystkich, którzy stawiają na jakość – zarówno tych, którzy brali udział w poprzednich edycjach kampanii, jak też zupełnych ‘debiutantów’ – zachęcam gorąco do udziału w tegorocznej, jubileuszowej, 10 edycji kampanii LATO JAKOŚCI 2017 i skorzystania z gwarancji promocji pod znakiem silnej marki i jakości przez 3 letnie m-ce, aż do września.

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

 

BĄDŹ Z NAMI. RAZEM ŚWIĘTUJMY X JUBILEUSZ LATA JAKOŚCI!

(Szczegóły oferty – kontakt z Działem Reklamy)

Trzy poprzednie edycje kampanii LATO JAKOŚCI:

LATO JAKOŚCI 2016 – IX EDYCJA

LATO JAKOŚCI 2015 – VIII EDYCJA

LATO JAKOŚCI 2014 – VII EDYCJA

open