Home News ALSTAL WYBUDUJE CENTRUM SPORTU W BŁONIU
ALSTAL WYBUDUJE CENTRUM SPORTU W BŁONIU
0

ALSTAL WYBUDUJE CENTRUM SPORTU W BŁONIU

0
0

W dniu 25 maja w błońskim ratuszu odbyło się podpisanie umowy między Gminą Błonie a firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę Centrum Sportu w Błoniu.

Obiekt o powierzchni użytkowej prawie 7500 m2 składał się będzie z dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej.

Wielofunkcyjny kompleks sportowo – rekreacyjny będzie obejmował m.in. budynek hali sportowo – widowiskowej z widownią na 500 miejsc i boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, korty do squasha, kryty basen ze zjeżdżalniami, basenem sportowym, basenem rekreacyjnym i wodnym placem zabaw dla dzieci, a także bogatą strefę SPA z saunami oraz kręgielnię, strzelnicę, salę konferencyjną i infrastrukturę towarzyszącą. Wokół obiektu zaprojektowano rekreacyjną strefę zieleni i parking na ok. 150 miejsc.

Po Termach Maltańskich w Poznaniu i pobliskich termach w Mszczonowie jest to kolejny wspaniały obiekt wpisujący się w profil realizacji Alstal.

Wartość inwestycji to ponad 61 milionów złotych, a jej zakończenie planowane jest na jesień 2019.


ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane. Posiada czterdziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i Generalnym Wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizuje się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych oraz realizacji publicznej infrastruktury sportowej.
Alstal buduje obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jest w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń. Liczne kontrakty na rynku krajowym i zagranicznym oraz przyznane certyfikaty i nagrody są świadectwem prężnego rozwoju firmy.

open