Home Firmy MARKA BOLIX PRZYGOTOWAŁA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.
MARKA BOLIX PRZYGOTOWAŁA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.
0

MARKA BOLIX PRZYGOTOWAŁA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ.

0
0

Jest ona nie tylko responsywna i intuicyjna, ale przede wszystkim – nowoczesna.

Czym jest nowoczesność? A zwłaszcza – czym jest dla BOLIX? Ułatwianiem. Dostarczaniem wszystkich komponentów niezbędnych do wypracowania opinii lub podjęcia decyzji. Gromadzeniem intuicyjnie skomponowanych informacji w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Jest także przejrzystością, klarownością i syntetycznością. Odpowiadaniem na pytania, zanim zostaną zadane i wskazywaniem nowych możliwości. Nowoczesność to także poszanowanie czasu w zabieganych czasach, a zatem oszczędzanie go na poszukiwaniu rozwiązań.

O zmianie strony zadecydował bynajmniej nie postęp technologiczny – opowiada Agata Mazur z Działu Marketingu Bolix. – Nowoczesne rozwiązania webowe, takie jak responsywność czy interaktywność, to obecnie oczywiście standard, do którego chcieliśmy się dostosować. Jednak dla nas bardzo istotne było coś więcej: sposób opowiadania o ogromnej dziedzinie wiedzy, jaką jest chemia budowlana. Postanowiliśmy zmienić narrację i pokazać, że Bolix nie tylko produkuje konkretne kleje, grunty, farby czy tynki. Bolix dostarcza kompletne rozwiązania systemowe.

Na nowej stronie bolix.pl znajdziecie Państwo nie tylko bazę dokumentów, informacje na temat rozmaitych rozwiązań – czy to systemów ociepleniowych, czy wykończenia balkonów, rozwiązań dekoracyjnych lub renowacyjnych, a także dodatkowe funkcjonalności, które pozwolą w łatwy sposób dobrać konkretne rozwiązanie do swoich potrzeb.

Zapraszamy na nową – nowoczesną! – stronę bolix.pl

open