Home IT&BIM LogiKal 11
LogiKal 11
0

LogiKal 11

0
0

LogiKal® to program do projektowania okien, drzwi i fasad ze stali i aluminium. Program zawiera bazy danych wielu dobrze znanych dostawców systemów profili.

LogiKal® jest łatwy w obsłudze i przez to umożliwia każdemu użytkownikowi znalezienie własnej drogi współpracy z programem. Jest z nim bardzo łatwo projektować okna, drzwi, fasady, witryny, drzwi przesuwne czy mobilne ściany w niemal każdym kształcie i rodzaju. Program prowadzi użytkownika przez cały proces projektowania podpowiadając i kontrolując poprawność konstrukcji – daje pewność, że nie został pominięty nawet najmniejszy detal.

Logikal® CNC umożliwia przekazywanie danych o frezowaniach i podcięciach profili do centrów obróbczych. Dostępne są połączenia do trzy, cztero- i pięcioosiowych centrów.

Moduł wprowadzania i rysowania obróbek może automatycznie tworzyć kompletne rysunki profili. Program zawiera również wiele zestawień i wydruków, moduł analizy statycznej, wewnętrzny edytor CAD oraz kilkanaście połączeń do systemów ERP i 3D.

Nowości:

Obecnie dostępna jest już kolejna – 11-ta wersja programu. Wśród nowości można znaleźć m.in. następujące opcje:

– linkowanie dokumentów,

– wprowadzenie różnych stawek VAT dla różnych pozycji,

– wybór metody obliczeń dla deklaracji CE oraz wartości U dla fasad,

– bardziej przejrzysty sposób doboru okuć,

– pełniejsze połączenie aplikacji CAD i kalkulacji,

– nową wtyczkę AutoCAD.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: https://help.orgadata.com/pl/wsparcie/newsletter/wersja-11-0/

open